fbpx

Галина, наша невістка, пані міська, та заради Степана, освоювала всі сільські роботи. Одного разу мама розказувала, як вони зі Степаном курку патрали, видно було, що боїться, та не залишила його одного. Та все змінилося в одну мить. Галина занедужала. Коли відчула, що “свічка” ось-ось погасне, покликала до себе чоловіка і подругу Оксану. Її останнє прохання вони не могли не виконати. До сьогодні дивуюся їхньому коханню

Хочу з вами поділитись цікавою історією з життя мого брата.

Мої батьки пожили в парі недовго, батько часто хворів, а відтак рано покинув цей світ. Мама жила в селі сама, адже ми з братом, створивши свої сім’ї, жили у місті.

Про життя в місті мама і чути не хотіла, говорила, в селі набагато веселіше жити, та й якась своя грядка є, трохи курей тримала, завжди було що нам передати.

Ми з братом майже кожні вихідні по черзі їздили до мами. В мене у самої дві дочки, чоловік працює в ЖЕКу сантехніком, а я продавцем в хлібному магазинчику на базарі.

У мого брата Степана, своїх дітей немає, причина в ньому. Але його жінка, ніколи йому в цьому не докоряла, навіть більше, я ніколи не бачила, що між ними є якісь непорозуміння, вони завжди всюди разом, завжди в парі.

Так склалося, що моя подруга зацікавила мене поїхати з нею на заробітки в Італію, говорить трохи підзаробиш дівчатам на поступлення, тай так пропрацювала я там 12 років. Чоловік мій довго не сумував десь за три роки знайшов собі іншу.

Тай дівчата мої, подорослішали, на сьогоднішній день у них вже свої сім’ї. Старшій я придбала квартиру, а молодшій залишила свою.

Коли я поїхала, то просила брата, щоб приглядав за мамою.

Вони з жінкою кожні вихідні їздили в село.

Я часто телефоную мамі, а вона мені розповідає, яка любов у нашого Степана з Галиною, як вони все разом, як вона дбає за нього, він наче маленький хлопчина біля неї.

Галина, наша невістка, пані міська, та заради Степана, освоювала всі сільські роботи. Одного разу мама розказувала, як вони з Степаном курку патрали, видно було, що боїться, та не залишила його одного, а як Степан занедужав, і в нього була гарячка…

Дивно моїй мамі було спостерігати, як Галина виходжувала його, як маленьку дитину. Мама розповідає що за своє життя і не зустрічала більше такого кохання.

Та життя наше не передбачуване, все змінилось в одну мить. Галина наша занедужала невиліковно і в останні дні її життя вони були разом, такі закохані, як в перший день.

Галина вже тоді розуміла, що скоро покине цей світ, тому одного дня покликала свою найкращу подругу і Степана до себе на розмову.

Читайте також: Коли син з невісткою затіяли в хаті ремонти, я була щаслива. Все зроблено дуже гарно і зі смаком. Єдине місце, де вони не приклали своєї руки, була моя кімната. Та я не ображалася, оскільки розумію, зараз все дорого. В їх покоях я няньчила онука, і любувалась красою. Та недавно невістка заговорила, що треба зробити в мою кімнату окремий вхід, бо я їм, бачте, “пахну селом”. Син миттю взявся за роботу!

Її останнім бажанням було, щоб Степан і її подруга Оксана після… зійшлися жити разом. Оксана завжди задивлялась на Степана, чоловіка в неї не було, а діти жили окремо. Галина добре знала, що Степан без неї пропаде а коли поряд з Оксаною, йому буде краще.

Звісно, що в них був подив від почутого, та не змогли відмовити Галині в її останньому проханні. Сьогодні вже минув третій рік без Галини, та мій брат завжди говорить, що це горе він пережив завдяки Оксані.

А я з захопленням згадую Галину, якою сильною і мудрою жінкою вона була. Наскільки сильно вона кохала мого брата, що вберегла його від самотності і подбала про його подальше життя.

Автор – Наталя У

Передрук заборонено”

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page