fbpx
життєві історії
Галина тоді жила в столиці, працювала у бібліотеці, виховувала трьох дітей, і годувати їй малечу було майже нічим. Через тотальну бідність Галині довелося назавжди попрощатися зі своєю дитиною, щоб хоч якось вижити. Спочатку Марійка опинилася в дитбудинку. Галині здавалося, що там її малятко отримає хоч трохи їжі, буде під наглядом і в теплі. А потім – Китай

Галина тоді жила в столиці, працювала у бібліотеці, виховувала трьох дітей, і годувати їй малечу було майже нічим. Через тотальну бідність Галині довелося назавжди попрощатися зі своєю дитиною, щоб хоч якось вижити.

Галина працювала бібліотекарем. У неї народилося троє дітей. З материнськими обов’язками вона справлялася самотужки, діти росли без батька.

Третя її дитина, Марійка, з’явилася на світ у дев’яності роки. після її народження Галина втратила роботу, і вся її родина потрапила просто за межу бідності.

Галина намагалася знайти хоч якісь можливості заробити, але всі спроби були безуспішні. З такою кількістю дітей роботодавці відразу ж їй відмовляли. Жінці пощастило влаштуватися… вантажницею на ринок. Таким чином вона змогла заробляти хоча б на їжу дітям, але потім знову почалися фінансові труднощі.

Галині було дуже складно і морально, і фізично. Найбільше вона переживала за наймолодшу доньку Марійку, якій виповнилося всього три роки. Врешті-решт вона прийняла дуже важке рішення і віддала дитину в дитячий будинок.

Галині здавалося, що там її малятко отримає хоч трохи їжі, буде під наглядом і в теплі. Жінка планувала забрати дочку назад, як тільки трохи облаштує своє життя.

Але життя Марії склалася зовсім по-іншому. Через півроку її удочерило сімейне подружжя з Китаю. Дівчинка виїхала з прийомними батьками в далеку східну країну. Її нові тато і мама не приховували, що в Україні у неї залишилася рідня. Та й Марійка пам’ятала брата і сестру.

У 23 роки дівчина вирішила знайти своїх рідних. Її прийомні батьки підтримали свою дочку і навіть почали активно їй допомагати. Зараз Марія, якій вже тридцять років, активно спілкується зі своєю біологічною матір’ю Галиною. Вона не тримає зла на маму і розуміє, що жінка намагалася зробити так, як було в той момент найкраще.

Але своїми справжніми батьками Марія все ж вважає китайську пару. Адже саме вони виховали її і дали гідний життєвий старт.

У Галини життя теж налагодилося. Вона працює в банку, давно заміжня. Анна приїжджає два рази на рік в Київ погостювати у українських рідних, підтримує теплі стосунки з мамою, братом і сестрою, племінниками.

То виходить, що багато років тому Галина вчинила правильно?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page