fbpx
Шоу-бізнес
Ганна Різатдінова розповіла про сина, який у перший день війни залишився без неї у Києві і як хлопчик це все витримав: “Розумів, що треба бути сильним”. коли вона дзвонила друзям із проханням, щоб вони допомогли відвезти його до неї, вони не відповідали

Ганна Різатдінова розповіла про сина, який у перший день війни залишився без неї у Києві і як хлопчик це все витримав.

Українська гімнастка Ганна Різатдінова у перший день війни опинилася за кордоном, а її син Роман – у Києві. Про це вона розповіла 14 червня у ефірі каналу “Україна”.

За словами спортсменки, коли вона дзвонила друзям із проханням, щоб вони допомогли відвезти його до неї, вони не відповідали.

“У всіх почалася паніка, всі почали щось робити – хтось кудись виїжджати, хтось просто був у ступорі. Їм було не до моїх проблем, вони мали свої”, – розповіла Різатдінова.

Спортсменка зізналася, що сина допомогла вивезти з України його няня.

“Я дуже переживала. Але він молодець. Все витримав. Не знаю як, але, мабуть, розумів, що треба бути сильним хлопчиком. Він утомився, але не плакав”, – зізналася вона.

Нині вони з Романом перебувають у Болгарії.

Ганна – бронзова призерка Олімпіади в Ріо-де-Жанейро (2016), чемпіонка світу у вправі з обручем (2013).

Після завершення кар’єри спортсменка заснувала власну академію та займається тренерською діяльністю.

Нагороджена орденами княгині Ольги III (2013) та ІІ (2016) ступенів.

У листопаді 2017 року Різатдінова народила сина Романа. Побіжний український бізнесмен Олександр Онищенко зізнався, що є батьком дитини. Пара не була одружена. Спортсменка сама виховує сина.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page