fbpx

Гаррі Каспаров, 13-й чемпіон світу з шахів, розповів, за яких умов впаде режим путіна: – Це єдиний спосіб зупинити путінську військову машину. А про 4500 наших громадян, які полягли там, кинули їх на війну, ви не подумали. Армія зупиниться, вона й так зараз буксує

 Гаррі Каспаров, 13-й чемпіон світу з шахів, розповів, за яких умов впаде режим путіна. Про те, чому в Росії всі повинні понести відповідальність.

«Росіянам доведеться страждати, бо це громадяни країни-агресора, треба платити ціну за те, що 22 роки терпіли цього диктатора, за цю підтримку доведеться платити. А про 4500 наших громадян, які полягли там, кинули їх на війну, ви не подумали. Припиніть істерику щодо того, що треба платити. Так, буде розплата і не лише зараз, а ще багато років.

Це єдиний спосіб зупинити путінську військову машину. Йому потрібні гроші, це питання олігархів. Заморожування активів центрального банку це єдиний спосіб відрізати його від грошей. Не буде грошей – не буде працювати поліція, не будуть ніякі кадировці чинити безчинство, бо немає грошей. Армія зупиниться, вона й так зараз буксує.

Дуже важливо зрозуміти, що йдеться про комплексний набір заходів – тотальна ізоляція. Це загроза всьому світу, провидіння в боєздатність ядерних сил – це не просто так. Борис Нємцов 7 років тому поставив діагноз Путіну. Ви думаєте, що за 7 років стан покращився? Тільки погіршилося. Він упевнений, що йому все сходить із рук.

Війна з Україною – результат повної безкарності. Він вважав, що зайде до Києва за 2-3 дні і всі побіжать до нього домовлятися, коли він поставить свою маріонетку у Києві. Слава богу, героїзм українських солдатів і простих мешканців зупинив це.

Тільки комбінація військової поразки в Україні та тотального розгрому російської економіки – це наш шанс, щоб цей режим впав, і росія змогла вийти з цієї жахливої ​​ями. Щодня його перебування при владі – це сходження Росії в небуття, як країни та держави, – сказав Гаррі Каспаров.

 

Бережи нас всіх, Боже! Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page