fbpx
Шоу-бізнес
Гастролерка Таїсія Повалій після виступів в росії вирушила розважати публіку в білорусі: “Настане час і ви все зрозумієте, та буде пізно!” (фото)

Гастролерка Таїсія Повалій після виступів в росії вирушила розважати публіку в білорусі: “Настане час і ви все зрозумієте, та буде пізно!”

Не шанована співачка Таїсія Повалій живе своїм життям і знати не хоче, що відбувається в її Україні. В цей час, як ми воюємо з росією, а білорусь їй допомагає, гастролерка подорожує з однієї країни агресорки в іншу.

Так, Таїсія Повалій після гастролей Росією вирушила поспівати і порозважати публіку до Білорусі, з території якої були випущені ракети по території України і в якій, як стало відомо, білоруси оновлюють техніку на кордоні з Україною і особовий склад.

У себе в Instagram Повалій опублікувала фрагмент виступу на фестивалі “Слов’янський базар”, який відбувся у Вітебську.

Українські і не тільки “шанувальники” не втрималися і “обсипали” гастролерку обурливими коментарями. Та навряд чи таку людину це засмутить.

“Яка ж ви українка… В Україні знищують людей та дітей! Може, ви не чули, бо ваша щирість для Інтернету!” “На це неможливо дивитися! Ви чорна діра”. “Білорусь пускає ракети у бік вашого сина, а ви таке творите”? Картопля ви, Таєчко. За гроші продали свого сина та Батьківщину”.

“Настане час і ви все зрозумієте, та буде пізно”.

Фото – скріншот з відео