fbpx
Суспільство
Голова МЗС Росії Лавров, після того, як поїхав із саміту G20, звернувся до лідерів країн ЄС. Очільник МЗС Росії каже, що почув у бік своєї країни багато «обвинувачень» і хоче, аби західні колеги «визначилися, чого вони хочуть». видно, що очільник російського МЗС хвилювався, про що свідчать рухи його тіла. Лавров хитався з боку на бік та подекуди заїкався – відео

Голова МЗС Росії Сергій Лавров, після того, як поїхав із саміту G20, звернувся до лідерів країн ЄС.

Очільник МЗС Росії каже, що почув у бік своєї країни багато «обвинувачень» і хоче, аби західні колеги «визначилися, чого вони хочуть»

Деталі: голова МЗС Росії, після того, як поїхав із саміту G20, звернувся до колег з європейських країн.

На кадрах відео видно, що очільник російського МЗС хвилювався, про що свідчать рухи його тіла. Лавров хитався з боку на бік та подекуди заїкався.

Також Лавров вважає, що процес мирних переговорів відсутній через позицію Києва.

«Агресори, загарбники, окупанти… Ми багато чого сьогодні почули. Усі закликали нас припинати «спецоперацію» і досягти мирного врегулювання. Я нагадав нашим західним колегам, що вони говорили усі попередні місяці і попросив їх визначитися, чого вони все-таки хочуть. Якщо початок мирних переговорів, то ці перемовини зупинила Україна», – заявив Лавров.

Як написали всі провідні видання, традиційна фотосесія всіх учасників саміту G20 цього року буде скасована через відмову деяких міністрів закордонних справ фотографуватися спільно з главою МЗС країни-агресорки Сергієм Лавровим.

Раніше повідомлялося, що Лавров приїхав на G20, але міністри влаштували йому бойкот. Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що Росії не можна дозволити використовувати зустріч G20 як платформу, враховуючи її дії в Україні.

Міністр закордонних справ Японії Есімас Хаясі відмовився приходити на офіційну вечерю глав міністерств закордонних справ країн-учасниць «Великої двадцятки» (G20) через ймовірність присутності на зустрічі його російського колеги Сергія Лаврова.

Джонсон закликав учасників G20 не бойкотувати саміт, якщо туди приїде Путін. Також президент Індонезії і голова G20 Джоко Відодо виключив особисту присутність російського диктатора Володимира Путіна на саміті «Великої двадцятки».

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.