fbpx
Шоу-бізнес
“Головне – залишатися людиною”: Костянтин Войтенко вперше прокоментував розлучення з дружиною

Український актор після семи років шлюбу розлучився з танцівницею Валентиною Марініною.

Минулого року Костянтин був учасником шоу “Танці з зірками”, де вся країна дізналася, що артист переживає кризу у шлюбі. З танцівницею Валентиною Марініною вони познайомилися на одному з акторських кастингів. 2015-го року одружилися. А за рік у них народилася донька Емілія.

Коли у лютому цього року почалася повномасштабна війна про особисте життя Кості наче забули, сам Войтенко активно зайнявся волонтерством, разом з друзями допомагає ЗСУ, збираючи кошти та закуповуючи все необхідне.

У “Сніданку.Вихідний” Костянтин Войтенко вперше прокоментував розлучення. Артист зазначив, що у будь-якій ситуації важливо залишатися людиною:

“Мені здається, що найважливіше зараз – залишатися людиною. Неважливо, що в тебе відбувається. Ти повинен бути людиною, зараз такі часи, що якщо ти поводитимешся як не людина. Треба нормально спілкуватися”, – сказав Войтенко.

Він також поділився, що своїм завданням бачить зберегти гарні стосунки з 6-річною донькою Емілією, яка народилася в шлюбі з Валентиною:

“Моє завдання яке. Я батько. Якщо у мене не вийшло з дружиною, потрібно, щоб в мене вийшло з дитиною. Я повинен бути нормальним, гарним батьком. В наші часи, коли руйнуються сім’ї не лише через те що, розлучення, треба фокусуватися на доброму.

У мене дуже багато знайомих не стало на цій війні, руйнуються сім’ї саме так. І те, що хтось зараз розлучається, мені здається, зараз зовсім не проблема. Розлучайтеся, якщо вам цього хочеться”, – додав актор.

Він зізнався, що часто спілкується з донькою зараз і вже говорить з 6-річною Емілією по-дорослому і не приховує від неї нічого.

“Спілкуємось постійно, ставить запитання. Дитина вже доросла, 6 років вже майже, можна прямо казати все”, – сказав зірковий батько.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page