fbpx
життєві історії
Головне – заміж вийти! А для любові – коханці є

Я вже якось згадувала, що в ту пору, коли ми з моїм чоловіком ще тільки зустрічалися, навколо нас було повно цікавих порадників, кожен з яких вважав своїм прямим обов’язком навчити нас жити.

Найдивовижніше, що грішили цим не тільки близькі родичі і друзі, а й ті, з ким ми по суті і знайомі щось не були. Джерело

Ось що запам’ятався найбільше рада:

Ми прийшли на день нapoдження до моєї майбутньої свекрухи. На той момент ми були вже три роки разом, і декому не давало спокою, що до РАГСу ми до цього часу не дійшли.

Чоловік пішов з іншими чоловіками у двір смажити шашлики, а я залишилася з його мамою, сестрою і далекою родичкою – троюрідною тіткою, наскільки я зрозуміла.

Тітка ця, назвемо її Танею, була всього на десять років старший за мене, але вважала, що володіє величезною життєвою мудрістю. І природно, її розпирало від бажання цією мудрістю поділитися.

Як я і боялася, розмова відразу закрутився навколо нашої пари, і Тетяна відразу взяла бика за роги.

-Скільки ви зустрічаєтеся?

-Три роки.

-А чого він до цього часу тебе заміж не покликав?

-Ну, це краще в нього запитати

-Так що у цих мужиків питати! Ти-то куди дивишся?

-Еммм. Маю на увазі? У нас все добре.

-Що у вас добре ?! Скільки можна вже в гості один до одного бігати ?! Тягни його в ЗАГС, став питання руба! Якщо сама не поворухнешся, то скоро одна залишишся!

-Ну з чого ви взяли, що одна? Зараз довчити, роботу знайду і зіграємо весілля.

-Відмазки! Ще рік пройде, і точно ніколи не одружитеся. Для жінки головне – чоловіка отримати! Ось будуть у тебе «штани» на дивані лежати, тоді і зітхнеш спокійно.

-По-перше, я і не напружуюся. По-друге, шлюб заради «штанів» на дивані – це маячня.

-А тобі що потрібно, любов-морков? Так коханця заведеш і справа з кінцем!

Читайте також: Батько виховав чужих синів – тепер вони його пocилaють

Тут я трохи випала в осад, тому що, нагадаю, чоловік мій – її рідний племінник, і мені було дивно слухати від неї подібні секрети щасливого сімейного життя. Сама вона заміжня, є діти, а вже скільки там коханців було з таким підходом – про це історія замовчує.

Свекруха з сестрою в розмову не втручалися, але пізніше шепнули мені, щоб не звертала уваги.

Серед інших порад від всезнаючих приятелів і приятельок були наступні:

Мені:

1. На будь-які заходи ходити тільки вдвох! День народження, весілля, корпоратив, не важливо. Якщо один з нас не хоче або не може – другий зобов’язаний теж залишитися вдома.

2. Регулярно перевіряти телефон і кишені чоловіка на предмет підозрілих діалогів і речей.

3. Обов’язково варити перше, друге і компот. Кожен день свіже! Якщо ти хоч раз запропонуєш чоловікові вчорашній суп або НЕ напечеш булочок до чаю – він знайде іншу бабу, яка це буде робити із задоволенням.

Чоловікові:

1. Приховувати свій істинний дохід і робити заначки.

2. Не погоджувати зі мною походи на рибалку, в баню і посиденьки з друзями під пивко. Мовляв, мужик не повинен звітувати перед жінкою, куди хоче – туди і йде.

3. Самий обурливий рада. Якщо протягом року ми не зможемо зачати дитину, чоловікові слід пошукати нову дружину, бо нинішня – бракована!

Добре, що ми звикли з гумором ставитися до подібних порадників. Десь киваємо, десь шолом за відомою адресою. Живемо, як уміємо, і, ніби як, цілком справляємося.

facebook