fbpx
Breaking News
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
“Навчишся готувати ЖУРЕК, як моя мама – тоді і оженюся на тобі!” – сказав мені колись мій коханий. Що ж, довелося навчитися! Варю вже 20 років! Рецепт  – той самий львівський журек, якого навчила мене мама-свекруха. Приготувати його – справжнє мистецтво, але воно того варте!
Суспільство
Гороскоп на 23 жовтня для всіх знаків Зодіака: кому потрібно піти до лікаря, а комусь бути обачними
 • Овен

Будьте обачнішими сьогодні, інакше наробите дурні помилки. А відповідати за них будете по повній програмі.

 • Телець

Ви сьогодні будете дуже творчими. І можливо це навіть помітять. А це дуже корисно, навіть якщо прямо зараз не зробите шедевр.

 • Близнюки

Сьогодні для вас буде вдалий день, але тільки якщо ви вирішили когось причарувати і повністю заповнити чиїсь думки і почуття. У вас це навіть випадково може вийти.

Читайте також: 12 СПОСОБІВ ЗМІНИТИ ЖИТТЯ ДЛЯ ТИХ, У КОГО ЗОВСІМ НЕМАЄ СИЛ

 • Paк

Ваше здоров’я буде залежати тільки від вас, так що якщо вам є до себе справа, краще починайте профілактику. Хоча б купіть смачний трав’яний чай і лимон.

 • Лев

Сьогодні ви можете перетворювати навіть звичайнісіньке реченн в поезію. А якщо знайдете незайняті вуха, то ще й знайдете з ким провести приємний вечір.

 • Діва

Ваша голова повністю зайнята кимось і ці думки відволікають вас від вирішення життєвих проблем. Доведеться йому на час залишити вас.

 • Терези

Дуже правильний час, щоб перевірити своє здоров’я, навіть якщо вас нічого не турбує. Це як механізм, за яким потрібно постійно доглядати і перевіряти.

 • Скорпіон

Сьогодні знання стануть для вас корисним інструментом, а не метою. Але якщо ви не будете нічого робити, то так і не зможете вдосконалитися.

 • Стрілець

Вам потрібно дуже уважно слухати, що говорять вам співрозмовники. Вам намагаються передати щось важливе для вас, а прикриваються простою розмовою ні про що.

 • Козеріг

Відкладіть чужі проблеми на час, вам пора зайнятися своїми. А свої вирішуйте за важливістю і невідкладністю. Все все одно не встигнете зробити.

 • Водолій

Перед тим як відправитися в незвідані далі, вам потрібно завершити справи, які у вас залишилися тут. І це може зайняти досить багато часу.

 • Риби

Сьогодні ви зрозумієте, що саме ваша впертість псує відносини з близькими. Таке усвідомлення вже стане рішенням проблеми.

Джерело.

Related Post

facebook