fbpx
Суспільство
Гороскоп на тиждень: Paкaм нужно прагнути до фінансової незалежності, а терезів чекає кар’єрний злет

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 червня підготувала астролог Любов Шехматова.

 •  ОВНИ

Невичерпне джерело енергії для вас – це сім’я, реставрація відносин “батьки-діти”, шанування фамільних традицій, культурно-історичних цінностей. Звідки ваше коріння, хто ваші предки -вопрос дуже животрепетне, що вимагає досліджень.

Станьте зразковим сім’янином, огорнути турботою всіх, хто волею долі опинився поруч! Світ для вас – це одна сім’я. На роботі трудіться з ентузіазмом, і не комплексуйте через пресинг начальства. Тут ви не в милості. Поки що.

Однак це не привід для зміни місця роботи. І пам’ятайте, хто плює в минуле, то отримує постріл з майбутнього! 28 і 29 червня критичні дні.

 • ТЕЛЬЦІ

Допитливість, інтелектуальний голод, бажання пізнати все, бути в курсі всіх новин – основний детонатор дій. Вчіться на ходу життєвим премудростям, саме буття, навколишній світ, і є чудовою школою. Ключ до щасливого майбутнього в партнерстві.

Живіть в любові, злагоді і не мрійте про самостійне плавання, інакше ризикуєте причалити до нещасливому березі. Ваш прогрес розвитку – в гармонійній парі, згуртованою любов’ю, загальними інтересами під сімейному дахом. Тоді і на роботі все складеться чудово.

 • БЛИЗНЮКИ

Дотримуйтеся здорового балансу інтересів (духовних і матеріальних) у відносинах з людьми. Особисті бажання не повинні йти врозріз з можливостями. У вас повинна бути оптимальна самооцінка і не занижуйте скромно свої достоїнства, адже насправді ви чудовий фахівець, майстер на всі руки і це надійний трамплін для матеріального зльоту.

Дерзайте і заробляйте гроші, на чужі матеріальні “реверанси” розраховувати не слід. Навпаки, нині вам відведено роль щедрого фінансиста. І по ходу натхненно вчіться, накопичуйте нові знання, використовуйте будь-які відносини з максимальною користю заради власних інтересів.

Різноманітність зв’язків, інформаційна обізнаність – це основна рушійна сила, запорука успіху.

 • PAКИ

Розірвіть кайдани комплексів і станьте самими собою (експресивними, чутливими), тоді енергія примножиться і її буде більш ніж достатньо для реалізації нових задумів. У вас їх більш ніж достатньо і тут всі дороги відкриті тим, хто володіє багатим діловим, професійним досвідом.

Зараз ви сильні, впливові, на п’єдесталі авторитету для оточуючих. Тільки не потрібно сваритися з діловими союзниками! Майбутнє співпраці, шлюбу на волосині.

Тільки щира любов до обранця і до роботи стане рятівною в критичний момент! Будь-яка ворожнеча неприпустима, веде до фатальних руйнувань.

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗАБОРОНИЛИ ДУЖЕ ПОПУЛЯРНИЙ ПРЕПАРАТ ВІД БОЛЮ

Егоїстів чекає точка неповернення. На чуже не зарьтесь, борг не беріть, ваше завдання в цьому році стати фінансово незавімимі.

 • ЛЕВИ

Спокусити чарівністю труднощів не складе, проте зараз не до театральних розваг, потрібно зійти з публічного подіуму. Кармічні сценарії колишнього затягують в свої обійми, змушуючи пережити все по-новому, усунути недоліки, надолужити згаяний час.

Більше усамітнюйтеся (в ізоляції шлях в майбутнє чітко намітиться). Звільняйтеся від “гир” відпрацьованого прийшлого. На роботі не можна перевтомлюватися, інакше захворієте.

Але і не вдавайтеся до фанатизму в профілактичних заходах. Дотримуйтеся золотої серединки у праці і дозвіллі, щоб перебувати в гарному фізичному і душевному тонусі.

 • ДІВИ

Колективні інтереси, щира дружба з людьми, пронизана братнім духом і сердечним теплом, це життєдайний ключ для вас. І благодійна платформа. Високих покровителів знайдете серед друзів, ділових і шлюбних партнерів. Без вірних друзів життя нині неповноцінна.

Станьте вірними союзниками тим, хто “дихає” одним з вами духом. Разом гори зрушите. І не пускайте в блудні пригоди, пристрасть жадання оманлива, зараз ви схильні до спокус, тому ризикуєте “закохався” не в ту людину.

А потім доведеться гірко шкодувати. Поважайте почуття суджених, для них ви нині особливо улюблені й бажані.

 • ТЕРЕЗИ

Стартує кар’єрне сходження, дорожите професійним реноме і паралельно дбайте про сімейне благополуччя (на жаль тут все пригнічує, висмоктує сили), адже ви основний годувальник. Але добувати гроші не складно, тут поки Форт. Робота і сім’я сплелися в один клубок, намагайтеся всюди встигнути.

Постачальник основних енергоресурсів – робота, вона хлібне місце, де ви реалізуєте своє творче покликання, здатні знайти спільну мову з керівним персоналом. Шеф для вас – це святий авторитет, частіше спілкуйтеся по душам, які не розходьтеся в принципових питаннях. Тоді будете мати гідну зарплату і посаду.

Тим, хто поставив собі за мету змінити роботу, пощастить, шукайте. Тут слід вbuтu двох зайців: робота повинна надихати і добре оплачуватися. Чи не продешевіть, ви дорогий фахівець! Тримайтеся Львів. 28 і 29 червня – кризові дні.

 • СКОРПІОНИ

Ваш девіз – справедливість у всьому! Чи не фальшівьте, що не лукавте, підігруючи чужим або своїм інтересам. Випадкові знайомі, попутники небезпечні, будьте напоготові. Адже потрібно створювати зв’язку, а тут “цокає міна”.

На роботі вищий пілотаж професіоналізму, дійте: завдяки особистій харизмі вам підвладні всі висоти. Закритих дверей не існує. Знайти роботу (бізнес) по творчим покликом, підвищити рівень спеціалізації, вступити до ВНЗ, захистити дисертацію вдасться на славу найближчим часом.

 • СТРІЛЬЦІ

В цьому році у вас формується абсолютно нове філософський світогляд, минуле себе вичерпало. Через його фільтр пропускаються всі життєві сфери. Багато що йде, але щось залишається, служачи основою для модернізації.

Ключова тема тижня – збалансувати земне і духовне. Перекоси власницьких інтересів, як і poзпycнa cпpaга плoтi – неприпустимі. “Беру-даю” мав би підпорядковуватися справедливим законом.

Орієнтуйтеся на запити оточення, вони істинні. Задовольняючи чужі інтереси, жертвуючи найдорожчим, ви прокладаєте правильний шлях у світле завтра, де всім буде добре.

 • КОЗЕРОГИ

Ваша “візитка” в соціумі – благовірні. Рівняйтеся і беріть приклад зі своїх вольових, авторитетних, фінансово незалежних партнерів. Без вірної сильної половинки ви птах з підбитим крилом. Партнер – це надійний друг і покровитель, є віддзеркаленням вашої духовної суті.

І не смійте приміряти або надягати чужі чоботи! Активізуйте дружні стосунки з друзями, це вкрай необхідно. І стежте за своєю поведінкою, навколо повно спокус, мета яких дискредитувати ваш імідж.

Проявляйте щедрість, радісно діліться досвідом, тоді і вам відкриється доступ до чужих ресурсів. Скупість, вигода – це руйнівна риса.

 • ВОДОЛІЇ

Вам належить “генеральна прання”. Все брудне (на службі, зі здоров’ям) випливе на поверхню, активізуються хронічні болячки, що неприємно шокує. У підсумку слід мобілізувати всі пласти творчого “Я” і оновити стратегію дій виходячи з обставин.

На службовому фронті, де все кипить, тут потрібно блискавична реакція, організованість, старанність. Дотримуючись балансу в почуттях і розумі, перекоси небезпечні. Робота – хлібне місце і кращий цілитель від запущених хвороб.

Як фахівець ви сама досконалість, незамінні, затребувані, тонко відчуваєте дух посадовій ієрархії, фаворит у високих чинів, покровитель підлеглих. Спирайтеся на ділову команду. Якщо запропонують нову (додаткову) роботу, посаду – погоджуйтеся.

 • РИБИ

Робоча арена – це яскраве романтичне шоу, де театральний аспект любовної гри є складовою вашої емоційної натури. Фліртуйте, доглядайте, закохується в себе колег, зараз ви володієте магічним впливом на особу протилежної статі.

Але краще “приручити” творчу музу, і реалізуватися як фахівець широкого профілю та заробити на майбутнє кар’єрні бонуси. Якщо дружні узи терплять фіаско, не тримайте зла на друзів. Тут поки що негативна смуга і незабаром все владнається.

Будьте мудрими, ви чудовий учитель і наставник, тонко розбираєтеся в психології людей. І це запорука успішних дій у всіх сферах.

Джерело.

facebook