fbpx

Гості, помивши посуд, можуть зруйнувати гармонію вашого дому. Чому? Дізнайтесь і задумайтесь

Після застілля у багатьох гостей виникає бажання подякувати господарям за частування, та й просто допомогти прибрати брудні тарілки зі столу. Джерело

Але чому, попри наче б хороші наміри, мити посуд в чужому домі — недобра прикмета? Знаючі люди кажуть: такою допомогою можна відвадити від дому удачу, зруйнувавши гармонію в родині його господарів.

Вода має властивість накопичувати як негативну, так і позитивну інформацію. Миття посуду — це процес очищення не тільки на матеріальному рівні, але й на енергетичному.

Бо прибираються залишки їжі і частинки біополя тих, хто користувався столовими приборами.

Коли стороння людина береться мити тарілки або чашки, вона залишає негативну енергетику – бо кому насправді подобається вовтузитися з чужим брудним начинням.

Особливо сильно негатив наливає на ваш дім, якщо гість ображений, сердитий.

Мудрий і спостережливий народ недаремно виробив прикмети про миття посуду, пов’язані з подальшими планами на сімейне життя. Допомагати незаміжній дівчині з полосканням виделок і тарілок не можна.

Читайте також: Чоловік: « Ти що там з глузду з’їхала брати таку дитину додому. Якщо ти забереш її, я з тобою розлучуся. Ясно! Мені така не потрібна!»

Бо «добра» подруга забере собі усіх женихів або, за іншою версією, вимиє їх з дому. Деякі народи вважають, що пропозиція помити посуд робиться спеціально, щоб нашкодити родині.

Інші переконані, що подруга-помічниця, помивши ваше начиння, поклала око на господаря і хоче його забрати.

Після допомоги у збиранні зі столу брудного посуду ваш чоловік почне дивитися на сторону — у ваше сімейне гніздо потрапить чужа енергетика.

Ймовірно, джерела цих прикмет мали виховний характер — застерегти молодих жінок від ліні. Адже в давнину дружину обирали не за покликом серця, а побачивши, що вона буде вправно вести гдомашнє осподарство і допомагати своєму чоловікові.

Колись гостям ніколи не дозволяли прибирати зі столу або хлюпатись в брудній воді у спробах вимити залишки вечері. Це вважалося поганим тоном. Виняток робили для членів сім’ї, які живуть разом.

Спостерігаючи за поведінкою близьких, предки вивели наступну життєву формулу. Якщо знайомий забіг до вас на чай і сам помиє за собою чашку і тарілку — чекайте біди.

В домі почнуться сварки, добробут постраждає. У такий спосіб злі чаклуни наводять порчу на ваші гроші. Особливо варто задуматися над прикметою коли гора посуду миється котримсь із гостей буквально на очах.

І ще: не залишайте немиті тарілки на ніч, бо вони стають шлюзами, через які з сім’ї витікає добробут.

А ось допомагати з миттям посуду у домі батьків вважається позитивним знаком. Це обіцяє покращення стосунків, порозуміння та гармонію.

Вірити у народні прикмети чи продовжувати полоскати тарілки в гостях не боячись забобонів – справа ваша.

Головне, щоб ваші думки були чисті і радісні, щоб допомога у митті посуду не перетворилася в проблему для ваших друзів чи вас самих.

You cannot copy content of this page