fbpx
Суспільство
Говорити із ними – марно, а шукати “хороших росіян” у соцмережах абсолютно даремно, вважає Кондратюк, але додає, що у тих, в кого в Росії є родичі чи, можливо, навіть діти, брати чи сестри – це “інша історія”

Із квітневого соцопитування компанії Gradus з’ясувалось, що 59% українців, які мають родичі серед росіян, продовжують із ними спілкуватись. Усе для того, аби зменшити їхню віру у ворожу пропаганду.

Однак український продюсер і телеведучий Ігор Коднратюк вважає, що говорити із ними – марно.

Ігор Кондратюк заявив про це в коментарі 24 каналу. Він також  поділився, що у нього був друг-росіянин, з яким він не спілкується із 2014 року.

– Я вважаю, що безглуздо спілкуватися взагалі з росіянами у пошуку “гарних росіян”. У мене навіть є докази – відповідні публікації, – сказав Кондратюк.

Але одночасно з тим продюсер вважає що у тих, в кого в Росії є родичі чи, можливо, навіть діти, брати чи сестри – це “інша історія”.

– Але просто проводити час в соцмережах у пошуку “гарних росіян” – абсолютно даремно. Наскільки я зрозумів зазомбованість російського населення (при всій недовірі до соцопитувань, які там проводять), докази їхніх злочинів та неправоти – це дуже складна практика для психотерапевтів, а не для пересічних нас із вами, – додав він.

Ігор Кондратюк на власному прикладі розповів, що можна робити і як вчиняв він сам – просто блокував росіян у всіх соцмережах.

“Це не лікується і це не потрібно робити”, – переконаний телеведучий.

Нагадаємо, у квітні 2022 року дослідницька компанія Gradus провела онлайн-опитування серед українців, яке опублікували у The Washington Post. Мета – дізнатися, чи можуть українці зменшити віру родичів з Росії у ворожу пропаганду. Результати опублікували у виданні. В опитуванні взяли участь 1880 респондентів. З них 48% (908 респондентів) мають принаймні 1 родича в Росії. Більшість з них (59%) обговорювали війну зі своїми родичами.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.