fbpx
життєві історії
Гроші пропадали потроху – гривень 500-700 максимум. Одного разу зникли 5 000 гривень, я дуже переживав. Ніде правди діти – подумував на друзів. Це тривало доти, поки я одного разу не прийшов додому з посиденьок і не приліг на кухонному дивані. Я закрив очі, щоб не слухати докорів дружини в тому, що я пізно прийшов, вдав, що сплю. І скоро я почув якийсь рух в коридорі, розплющив очі і помітив, що моя дружина нишпорить по моїх кишенях!

Я почав помічати, що у мене пропадають гроші в гаманці. Причому, щоразу, як я піду з друзями в бар або ще кудись поспілкуватися.

Я завжди знаю, скільки і чого у мене лежить і не скаржуся на провали в пам’яті. Гроші пропадали потроху – гривень 500-700 максимум, але неприємно, так? Одного разу зникли 5 000 гривень, я дуже переживав. Ніде правди діти – подумував на друзів і навіть думав, що я забуваю, скільки і де витратив. Це тривало доти, поки я одного разу не прийшов додому з посиденьок і не приліг на кухонному дивані. Я закрив очі, щоб не слухати докорів дружини в тому, що я пізно прийшов, вдав, що сплю.

І скоро я почув якийсь рух в коридорі, розплющив очі і помітив, що моя дружина нишпорить по моїх кишенях!

Я схопився і сполохнув її, запитав, що за хрень тут відбувається. Вона сказала, що хотіла викинути всяке сміття з моїх кишень, типу чеків і цукрових стіків. Я сказав, що в її послугах не потребую і почав ховати свій гаманець з того дня.

Більше нічого не пропадало. Я питав дружину прямо, чому вона у мене краде – Леся лише ображається і каже, що не чіпала мої гроші. Але я ж бачу, що вона обманює! Невже не можна просто попросити грошей? Що за натура? І я ще пам’ятаю, коли у мене пропали ті 5 тисяч, вона говорила, що я весь розум з друзями спустив і не пам’ятаю, як витрачав гроші. Я їй вірив! Я переживав, думав, що я божеволію, а тут з’ясовується, що це робить моя дружина! Як з такою жити, жінки? Захищати її будете? Що ви мені порадите в цій ситуації?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page