fbpx
Шоу-бізнес
“Гроші та слава зробили свою справу”: Ектора Хіменеса-Браво закидали гнівними коментарями під останнім постом, через надзвичайно юний вік обраниці. “Їй хіба 18 виповнилося?” (фото)

“Гроші та слава зробили свою справу”: Ектора Хіменеса-Браво закидали гнівними коментарями під останнім постом, через надзвичайно юний вік обраниці. “Їй хіба 18 виповнилося?”

Завидний холостяк із Колумбії Ектор Хіменес-Браво показав шанувальникам романтичну світлину з коханням свого життя. Та в коментарях піднялась “буря” через юний вік обраниці.

Світлиною він поділився на своїй сторінці в Instagram. Хіменес-Браво зі смутком повідомляє, що на даний час не разом з коханою і дуже сумує за нею.

“Я з тобою інший. Відчуття теплоти у стосунках завжди згладжує кути. Дивуюсь тому, як я спокійний поряд з тобою. Хочеться, щоб так було завжди, щоб ти завжди була поряд. Сумую”, – підписав світлину кулінар.

Обличчя дівчини не зовсім видно, але хейтерам і цього було достатньо. Вони завзято взялися коментувати її юний вік.

“Дуже юна”, “Дуже мила дівчинка! Вона дуже молодесенька. Я не вірю в таке кохання. Дай Бог щоб все у вас було добре”, “Сподіваюся, що нічого протизаконного тут немає її дівчинці є 18”, “Як старі люблять молоденьких”, “Гроші та слава зробили свою справу”, – написали в коментарях.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ектор Хіменес-Браво (@hectorjimenezbravo)

Фото – скріншот