fbpx
Цікаве
Ґрунтовний прогноз Тамари Глоби, позбавлений марних тривог, але доволі реалістичний, без “води” – на осінь-2022 і 2023 рік. Багато років тому Тамара Глоба передбачила розпад СРСР та багато інших політичних подій. Зміниться все: сама цивілізація, географічна карта. Країна вийде на новий, небувалий до цього рівень. Причому не як плацдарм для реалізації цілей Заходу

Ґрунтовний прогноз Тамари Глоби, позбавлений марних тривог, але доволі реалістичний, без зайвої “води”.

Багато років тому Тамара Глоба передбачила розпад СРСР та багато інших політичних подій

Світ рухається до свого повного перетворення, вважає астпроексперт. Зміни торкнуться всього світу. Вони стосуватимуться багатьох сфер: економіки, політичної та соціальної сфери, екології.

Проте остаточно оцінити результати змін ми зможемо нескоро.

У найближчі 3 роки люди можуть помітити лише підсумки конфлікту у політичній чи військовій сферах.

Перші результати перетворення світу стануть помітні вже наприкінці 2022 року.

Трансформація світу неможлива без конфронтацій. Комусь доведеться поступитися, адже переділ світу у самому розпалі. Не варто недооцінювати і природні аномалії та катаклізми. Вони також будуть мати місце у 2022-2023 році.

З початку осені-2022 знову розпочнуться конфлікти. Можливо, осінь та зима 2022 року будуть найважчими періодами за останні десятки років.

Люди, які мали все, можуть відразу залишитися ні з чим. Це буде час критичної нестабільності. А ось для тих, хто не мав нічого, це буде чудовий шанс піднятися нагору. Якщо є ідеї, то можна розпочати свій шлях до визнання та найбільшого зростання.

«Світ повністю змінюється. Зміниться все: сама цивілізація, географічна карта і навіть психологія людини. Згодом Всесвіт вийде на шлях, де буде найголовнішим рівність і справедливість. Кожна людина отримає можливість проявити себе і отримати те, що вона заслуговує!» – каже заслужений астролог.

У 2023 році буде масштабний конфлікт, метою якого стане прийняття нового світового порядку. У ньому можна буде вижити тільки якщо співпрацювати один з одним. Це стосується насамперед країн. Почнеться нова побудова взаємозв’язків. Але побачимо та відчуємо на собі ми це дуже скоро.

Гармонія відновлюватиметься поступово. Подорожі по всьому світу стануть безпечнішими та простішими, але для цього має пройти від 2 до 5 років!

Про Україну Тамара Глоба говорить так:

«Глобальні покращення розпочнуться 2024 року. Країна вийде на новий, небувалий до цього рівень. Причому не як плацдарм для реалізації цілей Заходу, а як окрема держава!

Хочеться вірити у такі прогнози! Слава Україні і скорішого нам миру!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page