Група українських дослідників Гуцульщини, гуцульських традицій, життя й унікальної культури мольфарів оприлюднила пророцтво найвідомішого віщуна Карпат Михайла Нечая за 2008 рік. Мольфар і мудрець вже тоді знав, що нас чекає – далеко не добрі прогнози

Група українських дослідників Гуцульщини, гуцульських традицій, життя й унікальної культури мольфарів оприлюднила пророцтво найвідомішого віщуна Карпат Михайла Нечая за 2008 рік.

Мольфар і мудрець вже тоді знав, що нас чекає – і його прогнози, на жаль, далеко не добрі.

Зараз, сказав у 2008 році Михайло Нечай, – друга кара людям, про яку йдеться в Біблії, кара вогнем.

Все буде горіти, вода і камінь будуть в огні, глина і все живе.

Цивілізація має дійти до своєї вершини, до апогею. Вона буде знищена і почнеться знову від кам’яного віку.

Наша віра християнська червоного кольору, таке саме й язичництво, бо одна другу карала.

Якби людина могла сприймати світ як дитина у будь-якому віці – ми б були чисті й жили до 100 років. Говорив Нечай. «Бо природа наша – це дитина!»

Навіть зірвати квітку і потім кинути, коли вона зів’яла – гріх! Бо ви знищили життя, укоротали життя природі. То, що ви не створили своїми руками, ви не маєте права знищити!

Тому важко йдуть з цього світу мисливці, наприклад, бо забирають життя інших.

Коли б ви хотіли знати своє майбутнє, треба знати свою історію, історію свого роду й народу. Треба пригадати прожитий вік ваш та додати теперішній вік – і третій буде вашою новою фазою.

Якби не було диявола – не було б життя на Землі, так влаштований світ. Бо працюють у вічній боротьбі дві фази – «плюс» і «мінус», добро й зло, темна й світла сторони.

Світлі сили приборкують агресію темних сил, і завдяки цьому є життя. І вони не будуть працювати один без одного, такий механізм Божого промислу.

Прийде час, коли Господь має очистити планету від життя третій раз. Бо це буде кара, і тоді буде працювати тільки хтось один «плюс» або «мінус».

Джерело – Ютуб-канал «Гуцулендія»

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот з відео.