fbpx
Суспільство
Грузинський актор, співак, заслужений артист України Вахтанг Кікабідзе томився виконувати пісню зі свого репертуару “Мої роки”. Композиторів і поетів, з якими він співпрацював все життя, вже немає на цьому світі. – “Коли мені хочеться співати російською, я їду в Україну”

Грузинський актор, співак, заслужений артист України Вахтанг Кікабідзе 28 липня в інтерв’ю ізраїльському YouTube-каналі Odesa Film Studio, розповів, що втомився виконувати пісню зі свого репертуару “Мої роки”.

– “Мої роки” – ось тут, – провів пальцем по шиї артист. – Коли мені її написали, мені було 40 років, а сьогодні 84. І постійно просять цю пісню. Знаєте, людина так влаштована, що вона твоїми вустами хоче почути, що життя – правильна річ.

За словами Кікабідзе, композиторів і поетів, з якими він співпрацював все життя, вже немає на цьому світі.

– А серед молодих я не можу знайти такого, якому було б цікаво написати те, що мені буде цікаво співати, – зізнався Кікабідзе.

– Я якось покійній дружині сказав: “Дай я сам собі напишу – може, щось вийде у мене?” Вночі взяв пляшку, закрився в кімнаті і до ранку написав п’ять пісень. Усі дуже популярні. Усі! Чому? Тому що вони смислові.

Вахтанг Кікабідзе народився 19 липня 1938 року у Тбілісі. Він автор багатьох пісень, актор, режисер, сценарист, депутат парламенту Грузії з 2020 року.

Кікабідзе завжди був дружній до України і нашого народу, правильно розуміє сенс нашої боротьби за незалежність.

Якось в одному зі своїх інтерв’ю Кікабідзе сказав: “Коли мені хочеться співати російською, я їду в Україну”.

Президент України Володимир Зеленський у серпні 2021 року вручив Кікабідзе орден імені Ярослава Мудрого V ступеня.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.