fbpx

Гришечка Лепс через санкції втратив $20 млн, а його директор заявив, що співак не має рахунків у закордонних банках. От так біда

Російський співак Грирорій Лепс через санкції втратив $20 млн, а його директор заявив, що співак не має рахунків у закордонних банках. От так біда!

Григорій Лепс після запровадження санкцій втратив $20 млн. Про це 17 березня у коментарі російському виданню Kp.ru розповів концертний директор співака Кирило Чибісов.

За словами Чибісова, Лепс зберігав свої заощадження в американських та лондонських банках, але після запровадження санкцій його рахунки були заморожені. Крім того, артисту заборонено в’їзд до цих країн.

Чибісов назвав Лепса “жертвою списків санкцій”. Видання зазначає, що Лепс перебуває під санкціями з боку США з 2013 року через можливий зв’язок із злочинним угрупованням, а санкції, введені західними країнами та США після нападу рф на Україну, на ньому поки що не позначилися.

Директор же Лепса Володимир Урюпін вчора, 18 березня у коментарі “Газеті.Ru” заявив, що співак не має рахунків в жодному закордонному банку.

Нагадаємо: у відповідь на напад росії на Україну США, Канада, Євросоюз, Великобританія, Австралія та Японія запровадили проти РФ кілька пакетів санкцій.

Слава Україні!

За нами – правда і Перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page