fbpx
життєві історії
Гучного весілля ми не хотіли, а попросили у батьків допомогти купити нам житло. Так і сталося, ми жили окремо, ростуть дітки і все було чудово, поки не сталась ця прикра ситуація. Мама мого Ореста жила сама, часто хворіла і почала просити нас переїхати жити до неї, що ми і зробили. І якщо моя робота пішла мені лише на користь, то Орест “вляпався”. Та найгірше, свекруха каже, що проблеми насправді нема. – Щось ти собі видумуєш!

Свого Ореста я зустріла коли мені було 19, це був красивий юнак з голубими очима.

Його тіло мало гарний спортивний вигляд. Він ходив на штангу, а ще займався веслуванням. Я відразу закохалась в нього, а через рік ми побрались.

Гучного весілля ми не хотіли, тому взамін на це, ми попросили у батьків допомогти купити нам власне житло. Так і сталося, ми жили окремо від батьків, в нас народились дві чудові донечки і все було чудово, поки не сталась ця прикра ситуація.

Мама мого Ореста жила сама, часто хворіла і почала просити нас переїхати жити до неї, що ми і зробили невдовзі.

Для цього нам довелось змінити місце роботи, я швидко влаштувалась на роботу, працювала бухгалтером на місцевій птахофабриці.

А от чоловікові трохи складніше було це зробити, за професією він електрик, скільки ми не намагались, та все марно, так і вирішив Орест піти працювати на будову.

Жили ми непогано наче, все добре в нашій сім’ї, діти ростуть, гарно навчаються в школі, ми працюємо ,тай так життя іде своїм чередом.

Та вже десь тижнів зо два я почала помічати, що мій Орест приходить з роботи кожного дня “веселий” (з робочими після роботи засиджується).

Коли я починаю звертати йому увагу, що так не має бути, свекруха стає на сторону сина, говорить, нема тут нічого такого, і що я собі щось надумую, бо в селі всі так живуть.

– Всі чоловіки після важкого дня хочуть трішки розслабитися…

Читайте також: Я в той час огірки квасила, як чую, летить з горба моя Анна, вся в сльозах. Виявляється, її з двома дітьми чоловік покинув. Я пожаліла сусідку, але в глибині душі за Андрія була дуже рада. Він і так довго жив в такій обстановці

Чоловік кожного дня мені обіцяє, що це не повториться, та не дотримується обіцянки.

Що мені робити? Як реагувати на його поведінку?

На мої прохання він не звертає увагу, а я боюсь щоб не було потім пізно. Хочу бачити щасливою свою сім’ю, а ця звичка чоловіка може зруйнувати наше життя.

Порадьте мені, будь ласка, як мені допомогти чоловіку?

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page