fbpx
Шоу-бізнес
Харчишин припустив, куди міг зникнути улюбленець жінок Олег Винник, який вже третій місяць ніде не засвітився

Харчишин припустив, куди міг зникнути улюбленець жінок Олег Винник, який вже третій місяць ніде не засвітився.

Український співак, фронтмен гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин припустив, що виконавець Олег Винник, який не з’являється в інфопросторі вже понад 3 місяці, перебуває за кордоном. На думку зірки, він може давати концерти в Німеччині.

Однак артист запевнив, що достеменно не може сказати, де під час війни перебуває популярний музикант. Такий коментар пролунав в інтерв’ю “24 каналу” на YouTube.

На запитання журналістки, чи спілкувався Харчишин з Винником під час війни, лідер “Другої ріки” відповів, що ні. Він нібито не чув про автора “Ніно” і від колег-артистів. Однак співак помітив зникнення колеги і навіть обговорював це питання з друзями.

“Не знаю, де він. Ми сьогодні, до речі, згадували про нього, коли їхали. Здається, десь побачили афішу. Хлопці питали, де ж Олег Винник. Можливо, в Німеччині проводить якісь концерти. Не знаю”, – сказав співак.

Вдруге про Винника в інтерв’ю співбесідник журналістки згадав, розмірковуючи про гідного претендента від України на пісенний конкурс Євробачення-2023. Харчишин висловив бажання, щоб захід відбувся у звільненій Ялті, а щодо учасника вирішив пожартувати.

“Та мені все одно. Нехай їде Олег Анатолійович Винник. Нехай виїде з Німеччини, відвідає Україну і виступить тут заради нашого щасливого майбутнього”, – йдеться в коментарі зірки.

Як відомо, востаннє Олег Винник з’являвся в публічному просторі 3 березня, коли опублікував відео, в якому звернувся до матерів російських і білоруських солдатів з проханням не пускати їх воювати в Україну.

Артист чітко висловив свою позицію, неодноразово написавши про напад Росії та знищення мирних українців. Однак, на відміну від своїх колег, більше він не публікував ролики, анонси благодійних концертів та навіть фото.

Від початку березня на його сторінці в Instagram можна помітити тільки картинки в патріотичному стилі, а також антивоєнні заклики. Знаменитість перестав давати інтерв’ю, а тому його прихильники навіть не здогадуються, де перебуває їхній кумир.

Останній допис на його сторінці датований 24 квітня – це привітання з Великоднем.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page