fbpx

Хоч і квартиру ми свою придбали, та мамі не сподобалось, бо поверх не той, і взагалі, район не дуже. Те саме було і з автівкою. “Та ясно, твій Олег як король буде їздити, а ти з дитям по маршрутках”. А коли чоловік мені автівку подарував, ми почули: “Був би не бідний, то б з салону пригнав, а так – тільки ремонтуй”. Я вирішила з мамою всі зв’язки порвати. Олегу все підходить, бо теща йому ніколи в радість не була, особливо після цього “пустого холодильника”

Хоч і квартиру ми свою придбали, та мамі не сподобалось, бо поверх не той, і взагалі, район не дуже. Те саме було і з автівкою. “Та ясно, твій Олег як король буде їздити, а ти з дитям по маршрутках”. А коли чоловік мені автівку подарував, ми почули: “Був би не бідний, то б з салону пригнав, а так – тільки ремонтуй”. Я вирішила з мамою всі зв’язки порвати. Олегу все підходить, бо теща йому ніколи в радість не була, особливо після цього “пустого холодильника”.

Ми з чоловіком вже п’ятнадцять років разом, але моя мама так і не змирилася, що в неї “бідний” зять. Завжди вона бачила біля мене якогось олігарха, а тут звичайний економіст.

Я б ще нічого не говорила, якби мої батьки були самі зоможні. Тато все життя пропрацював на заводі, де заробив копійчану пенсію, а мама лаборантом в поліклініці. Жили в квартирі з батьками тата, на свою навіть не думали заробляти.

Але чогось мама собі придумала, що вийти заміж її дочка повинна за чоловіка з достатком.

Ми з Олегом купили квартиру, і навіть іпотеку виплатили раніше терміну. Але мама замість того, щоб нас похвалити, сказати, що в поганому районі, що поверх не дуже і взагалі, якби Олег був багатий, то ми б змогли придбати квартиру, де вікна виходять не на двір, а на парк.

Я замучилась мамі пояснювати, що нам добре і щоб просто пораділа за дочку, але це не про мою маму.

Коли ми купили свою першу автівку, то мама і тут знайшла до чого вчепитися.

– Та ясно, твій Олег як король буде їздити, а ти з дитиною по маршрутках тинятися будеш.

Коли за деякий час Олег купив автівку і мені, це теж не підійшло мамі.

– Якби не був бідний, то б з салону подарував, а так, купу барахла додому привіз. Теж мені подарунок, тільки ремонтуй!

Наша дочка вже рік часу нічим не займається. Ну перепробувала дитина все що хотіла, але поки вирішила зробити перерву.

– Ви єдину дитину не розвиваєте. Та що з Єви виросте? Має чимось займатися, вона ж не винна, що батьки бідні.

А недавно мама була в нашому районі і вирішила зайти на каву.

Я ж в той час розморожувала холодильник. Я цей день собі спланувала, тому нічого з каструль в холодильнику не було, щоб не прокисло. Але мама і з цього зробила “цирк”.

Наступного дня всі родичі обговорювали, як мені не пощастило, бо чоловік бідний і в нас навіть в холодильнику їсти нема наготовлено. Продукти ж харчування треба за щось купляти.

Я після того подзвонила мамі, і сказала, що ні я ні чоловік її в своєму домі бачити не хочемо. З Євою якщо хоче зустрітися, то десь на нейтральній території.

Як мені з нею важко, ви собі уявити не можете.

Чи нормально це буде, якщо я зовсім перестану спілкуватися з мамою? Моєму чоловіку цей варіант подобається. Ніколи теша йому не подобалась…

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page