fbpx
життєві історії
Хоча спочатку мене все влаштовувало, навіть більш ніж. Степанида Орестівна і допомагала нам з чоловіком, їжу привозила з іншого міста, квартиру надала, машину синові подарувала. Останньою краплею мого кипіння став Великдень, коли свекруха вирішила познайомитися з моїми батьками, щоб зрозуміти, з ким весь цей час живе її син. Я прийшла з роботи і лягла спати. Після того, як свекруха поїхала, вона написала мені у Вайбері цілу поему

Зараз наші стосунки з мамою чоловіка Степанидою Орестівною і стосунками не назвеш. Хоча спочатку мене все влаштовувало, навіть більш ніж. Вона і допомагала нам з чоловіком, їжу привозила з іншого міста, квартиру надала, машину синові подарувала. Все здавалося ідеальним, поки вона не почала дзвонити щодня моєму чоловікові, приїжджати раз на тиждень і казати який у нас безлад. яка я недолуга господиня і нічого не вмію, навіть прибрати.

Останньою крапкою мого кипіння став Великдень, коли свекруха вирішила познайомитися з моїми батьками, щоб зрозуміти, з ким весь цей час живе її син.

Я прийшла з роботи з нічної зміни і лягла спати, аж тут приїжджає Степанида Орестівна. Я її проігнорувала і просто пішла в ванну, щоб не бачити і не чути.

Пізніше приїхали мої батьки, начебто посиділи нормально, всі мирно розмовляли, їли. Але після того, як свекруха поїхала, вона написала мені у Вайбері цілу поему. Мовляв, їй не сподобалася моя нещирість і те, як я її зустріла. Що мої батьки ледачі недалекі люди, і тепер їй зрозуміло, чому я така, бо є в кого вдатися. І ще багато чого в тому ж дусі.

Після цього я її ні чути, ні бачити не хочу. А зараз вона і чоловіка до себе в місто заманила роботою, щоб син поруч з нею був, у неї на побівгеньках. І, як пізніше з’ясувалося, квартира, яку вона нібито подарувала і машина, теж подарована, за документами належать їй.

Я сказала чоловікові, що я більше до неї і в місто не ногою: ні в цю квартиру, ні в машину, краще заробити самим, чим так. і якщо він хоче бути коло мами – я нікого не тримаю. От мені цікаво, кого з нас Валерій обере?..

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page