fbpx
життєві історії
Хочу розповісти про те, як дівчина отримувала 10 000 гривень, просто ночуючи в нашій квартирі. Батьки нас не розуміли, чому ми їй платимо, коли вона всього лише спить біля нашого малюка. Я й сама не знаю, чому так, не можу пояснити

Хочу розповісти про те, як дівчина отримувала 10 000 гривень, просто ночуючи в нашій квартирі. Батьки нас не розуміли, чому ми їй платимо, коли вона всього лише спить біля нашого малюка. Я й сама не знаю, чому так, не можу пояснити… Та про все по-порядку.

Народився у нас з чоловіком синочок, бажаний і очікуваний. Спочатку ми з усім справлялися самі. Але у 3 місяці Данилко став прокидатися вночі і кричати, верещати, плакати.

Ми записалися до всіляких спеціалістів, пройшли обстеження. Вердикт – повністю здоровий малюк. Вдень це був абсолютно нормальний хлопчик, ні температури, ні криків. Укладали ми Данилка спати о 9-й вечора, а в 11 ночі він прокидався і не хотів лягати.

Ми з чоловіком були виснажені. І ідея взяти нічну няню нам здалася привабливою. Звичайно, я наполягла на тому, щоб це була дама у віці, з досвідом, з медичною освітою. І (дами мене зрозуміють) – не симпатичної зовнішності.

Агенство з підбору персоналу відправило до нас няню. Їй було 50 років, вона мені сподобалася. Але до ранку жінка зізналася, що всю ніч їй довелося тримати дитину на руках, щоб наш малий не плакав. Їй така робота не під силу, здоров’я вже не те.

Наступного дня прийшла ще одна няня. І вона не витримала. З роздратуванням вона повернула нам вранці дитину і сказала, що 100 гривень за ніч – це мало за пронизливий вереск.

Третя няня відчула себе погано о першій годині ночі і стала проситися відпустити її, замість неї приїхала її дочка, Олександра. Я обурилася – адже ми так не домовлялися, що ще за ініціативи?

Дівчина взяла Даню на руки, і він в ту ж мить заспокоївся! Всю ніч вона просиділа з ним на дивані у вітальні, данилко жодного разу не заплакав, жодного звуку не видав.

Весь тиждень Олександра прекрасно справлялася зі своєю роботою, не скаржилася, як попередні кандидатки. Я закрила очі на те, що вона дуже симпатична і наказала чоловікові вночі нашу кімнату не залишати.

У неділю молода няня попросила купити їй ліжко в кімнату до малого. Я усміхнулася – вона спати зібралася чи що? А хто дитину буде заспокоювати? Але, щоб продемонструвати їй її ж дурість, я купила на розпродажу ліжко б/у і поставила в дитячу.

Яке ж було моє здивування, коли дівчина колихала дитину, а потім вкладала в ліжечко. А сама лягала поруч на ліжко і спала до ранку. За це вона отримувала 10 000 тисяч гривень в місяць.

Мені було шкода грошей. Я дала Олександрі 2 вихідних. І сама спробувала спати на ліжку поряд з дитиною.

Але син нестямно кричав всю ніч, я очей не стулила. Мені довелося змиритися і до року няня ночувала у нас щоночі, по-моєму, у неї навіть основна робота була.

У чому був її секрет – я так і не змогла здогадатися. Просто дитині поруч з нею було спокійно і комфортно.

Але чому з нею, а не з нами – я так і не зрозоміла. Після того, як Данилку виповнився рік, все наладилося, і він почав добре спати, а нічна няня нам стала не потрібна.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page