fbpx
життєві історії
Хочу спитати у старших жінок. Чому ви не вчите своїх дочок бути гарними господинями і дружинами? А потім жінки і тещі дивуються, коли човіки йдуть у гречку… Та про все попорядку. Люблю дружину. Але моя Марина перестала стежити за собою і мене це дуже турбує. Ми в шлюбі 10 років. У нас двоє прекрасних дітей, 8 і 4 роки. З дружиною завжди були проблеми і непорозуміння через її неохайність і лінь

Хочу спитати у старших жінок. Чому ви не вчите своїх дочок бути гарними господинями і дружинами? А потім жінки і тещі дивуються, коли човіки йдуть у гречку…

Та про все попорядку. Люблю дружину. Але моя Марина перестала стежити за собою і мене це дуже турбує. Ми в шлюбі 10 років. У нас двоє прекрасних дітей, 8 і 4 роки. З дружиною завжди були проблеми і непорозуміння через її неохайність і лінь.

Проявляється це абсолютно в усьому, це стосується і дому, і особистої гігієни. Вдома завжди був безлад, речі розкидані. Прибирання – тільки через сварку. Проллється щось на підлогу і розноситься по всій квартирі. Все доводилося мені прибирати, відганяючи дітей.

Начебто і говорили з Мариною неодноразово, і домовлялися розділяти домашні справи, але нічого не виходило.

Дружина на диван звалюється за кожної можливості, навіть дітей не займе чимось, не пограється з ними ніколи. Для неї не проблема не митися кілька днів, не чистити зуби. Вийшла з туалету, і, не помивши руки, береться за їжу, якщо тільки я не вкажу на ванну.

Не знайшлося кофти або блузи на роботу чистої – витягне з брудної білизни, вдягла, пшикнула дезодорантом і пішла. Ну, одягни ти інше щось. Так ні, вона починає: «Та ти що, це взагалі не те, не пасує до того чи до того».

Приїдемо, на приклад, з пікніка, діти повністю в піску. Перше бажання перед сном у нормальної людини – помитися і помити дітей. А марина своє: «Уже пізно, спати треба». І сама, прямо в джинсах, звалюється в ліжко.

Старшу доньку з шести років я привчив до чистоти і митися самостійно, бо на мамук не можна розраховувати. І тепер вона постійно говорить, що мама зовсім не миється, на що від дружини летять образи немов від підлітка.

Був я якось у відрядженні 3 тижні. За цей час молодшу дитину дружина мила і змінювала одяг рази три. Уявляєте? Всього три рази! Після роботи з садка забере і прямо в штанцях і кофтині в ліжко, а вранці, в цьому ж, в садок.

Вранці встаємо разом, але все для дітей роблю я. І молодшого одягну, і погодую.

Якщо ж мене немає вдома, дружина суне дитині пляшечку з молоком – і в садок.

Ось і сьогодні. Я одягнув дитину, приготував дітям їжу, протер столи і холодильник, розібрав брудну білизну і втік з дітьми гуляти, благо, у відпустці. Марина ж весь цей час стояла на кухні з навушниками у вухах, сказала, що семінар важливий слухає.

Мені з нею нічого спільного вже не хочеться. Радився з друзями, мені відповідають: «Радій, вона тебе хоча б не пиляє. А для втіхи знайди собі іншу». І дійсно, я дуже вдячний, що Марина підтримує мої інтереси. Дала мені можливість закінчити навчання. Але на тому її обов’язки дружини і завершуються!

Я дуже втомився. Мені набридло виховувати трьох дітей. Я теж в юності був неохайним. Але пройшли роки і я до всього привчився. Але як можна пояснити, що людині вже 32 роки, а не 14, що вона дружина і мати, і пора б почати вести себе відповідно, а не ображатися з приводу?

Я хочу зберегти свою сім’ю. Дуже важко зруйнувати, що сам створив, хочеться для дітей повноцінну родину.

Не скаржуся ні мамі, ні тещі. Але хочу спитати у старших жінок. Чому ви не вчите своїх дочок бути гарними господинями і дружинами? А потім жінки і тещі дивуються, коли човіки йдуть у гречку… Мені до цього теж вже не довго з таким ставленням до мене і дітей Марини.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page