fbpx
Шоу-бізнес
Холостяк Макс Михайлюк показав неймовірні світлини з новою коханою: молода і дуже красива!

Холостяк Макс Михайлюк показав неймовірні світлини з новою коханою: молода і дуже красива!

Зірка шоу “Холостяк-10”, самий завидний наречений в Україні Максим Михайлюк здивував шанувальників новими світлинами з коханою. Хлопець показав, як розважається на пляжі зі своєю новою дівчиною.

Як відомо, на фіналі шоу “Холостяк-10” Максим Михайлюк вибрав переможницю серед інших претенденток Дашу Ульянову. Щира дівчина потрапила знаменитому красеню прямо в серце. 35-річний чоловік вирішив вступити в нові відносини і зізнатися у всьому, що сталося за час проекту. І як з’ясувалося, на його совісті був один грішок, який і зруйнував майбутнє з Дашею.

Таке визнання приголомшило дівчину, і вона вирішила порвати з ним стосунки. Однак, як з’ясувалося після завершення проекту Максим довго не холостякував, а знайшов собі ще одну Дашу. Як з’ясувалося, підкорила серце холостяка молода українська модель Дар’я Хлистун. Дівчині всього 25 років.

У мережі з’явився знімок, як Максим цілує Дашу в щічку. Як можна побачити з фото, дівчина дуже рада, як і власне Максим.

Варто відзначити, що нова кохана також опублікувала фотографію разом з Максом.

Швидше за все, відносини між парою зав’язалися відносно недавно. Найцікавіше те, що Даша і Макс відразу ж розповіли своїм шанувальникам, що зустрічаються. Піар це чи дійсно любов, поки невідомо.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото – інстаграм

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook