fbpx

Хотілося б, щоб мій синочок Роман мав за дружину хорошу файну жінку, а не це. Ви все самі зрозумієте. Я наполягла на тому, щоб молоді жили разом зі мною, бо у нас із сином була трикімнатна квартира. Все як він любить: яєчня, відбивні, свіжий салат. Інна ця теж, звичайно, вставала вранці. Я одразу запідозрила недобре: невістка в мене любить “у гречку” стрибати!

Хотілося б, щоб мій синочок Роман мав за дружину хорошу файну жінку, а не це. Ви все самі зрозумієте. кол дізнаєтеся мою історію

Я вважаю, що мій син заслуговує на дружину найвищої категорії, а не цю дівчину.

Таке довгоочікуване одруження сина обернулося для мене апокаліпсисом. Невістка мені не сподобалася одразу. Але Роман не слухав, що я йому казала. Він був рішуче налаштований. Ось до чого призвело наше спільне життя, і навіть  розлучення сина не принесло мені матері нічого доброго.

Скажу чесно, я з переляком уявляла, як мій синок одружується і покине мене. Ми весь час живемо разом, і для мене Ромашко – найголовніша людина у житті. Коли він привів у будинок невістку, у мене душа в п’яти пішла. Я відразу зрозуміла, що Інна йому не пара. Ця дівчина виглядала так, ніби думає лише про себе.

Втім, так зрештою і вийшло. Як би я не відмовляла сина, одруження їхнє все-таки відбулося. Я наполягла на тому, щоб молоді жили разом зі мною, бо у нас із сином була трикімнатна квартира. Пощастило ще, що невістка не чинила опір. А то починати стосунки з непорозумінь мені дуже не хотілося.

Отже, почали ми всі жити разом. І я була щаслива, що можу встати рано-вранці і приготувати синові сніданок. Все як він любить: яєчня, відбивні, свіжий салат. інна ця теж, звичайно, вставала вранці. Але все закінчувалося тим, що вона заварювала собі каву і йшла до свого ноутбука нібито працювати.

Їздити до офісу їй було не потрібно. Уляглася в ліжко – ось тобі й робоче місце! Я цього не розумію. Для мене робота полягає у праці. Потрібно бути на ногах завжди. Тому моя квартира завжди сяє та пахне. А на кухні твориться справжня магія. Адже треба сина на обід і вечерю ще погодувати смачно та ситно!

Якось ми прожили в цьому балагані аж 10 років. За цей час Інна народила двох дітей. Але до онуків особливої симпатії я не мала. А все тому, що вони зовсім не були схожими на мого сина. Я одразу запідозрила недобре: невістка в мене любить “у гречку” стрибати!

То Роман аргументи зовсім не слухав. Без пам’яті був закоханий у свою дружину. А через якийсь час почав безпросвітно захоплюватися міцними напоями.

Поки невістка мирно спала у своєму ліжку, я шукала, куди ж Роман запропастився. Ходила районом і витягала його з сумнівних компаній. А потім удома виходжувала після чергових пригод. Інні було на це начхати. І за це я не любила її ще більше. Адже хто ще, якщо не вона, дружина, могла довести мого синочка до подібного? Ця жінка була просто недостойна мого Романа!

Я не хотіла викривати Інну у зрадах. Але спілкування з онуками мені було неприємно. Я відчувала, що невістка щось недомовляє. І як же я була рада, коли мій син нарешті розлучився з цією жінкою, яка зовсім йому не пара.

Все стало на круги свої. А вже за рік я почала помічати, що Роман змінився. Всю зарплату мені вже не віддавав. Носив якісь нові речі, які я йому не купувала. Пахне від нього по-іншому. Точно закохався!

Наполягати на швидкому знайомстві не стала. Але через кілька місяців таки запитала, коли він мене познайомить зі своєю новою пасією.

– Та ти знайома з нею. Це моя Інна! – пролунала неочікувана відповідь. Виявилося, що мій син зустрічається із колишньою дружиною. Розуму незбагненно! Як так можна було!

Вони вирішили, що жити разом у них не виходить. А ось бачитися кілька разів на тиждень для них – ідеально: і у дітей батько є, і у Інни чоловік на годину виходить.

Для мене це цілковита дикість. Я не розумію, чим мій син думав, коли вдруге увійшов у ту саму річку. І що мені тепер робити, не уявляю. Як бути? Як припинити це неподобство?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page