fbpx
Шоу-бізнес
Хотів, що дочка всіх затьмарила: Кіркоров так одягнув свою Аллу-Вікторію на випускний вечір, що шанувальникам ще довго буде що обговорювати. “Наче 30-ня жіночка” (фото)

Хотів, що дочка всіх затьмарила: Кіркоров так одягнув свою Аллу-Вікторію на випускний вечір, що шанувальникам ще довго буде що обговорювати. “Наче 30-ня жіночка”.

Артист зробив все, щоб його 10-річна спадкоємиця Алла-Вікторія затьмарила всіх на шкільному балу, і навіть свого зіркового батька.

Філіп Кіркоров сам обожнює купатись у розкоші і ні в чому не відмовляє своїм дітям. Взимку він влаштував грандіозну вечірку в честь 10-річчя Алли-Вікторії, на яку запросив лише “обраних”.

Цьогоріч Алла-Вікторія закінчила четвертий клас. Тож в навчальному закладі вирішили влаштувати бал для випускників. На заході з’явився сам “поп-король”.

Доньку Філіпа Кіркорова одразу було видно. Артист нарядив спадкоємицю в пишну білу сукню з довгими рукавами. Ну і куди ж без пір’я та стразів.

“Наш перший випускний! Алла-Вікторія на відмінно закінчила навчальну школу. Тепер на нас чекає ще більш захоплюючий шлях у середній школі. Розплакався я сьогодні на святі. Все так зворушливо, мило, – написав Кіркоров, який сам з’явився на святі у пафосному вбрані”.

Спочатку відбулася офіційна частина церемонії, а потім – справжній бал. Донька Кіркорова навіть виступила на сцені перед гостями і заспівала пісню композитора Євгена Крилатова “Прекрасное далеко”. Артист розчулився та навіть почав рюмсати.

Фоловери вже встигли присоромити “поп-короля” за те, що він надто балує доньку:

“Дуже красива та розумна дівчинка. Але не одягайте її в 30-річну мадам. Дайте побути дитиною, без пір’я”, – пишуть в коментарях шанувальники

Фото – скріншот з відео