fbpx
Шоу-бізнес
Хто в цьому році отримає почесні ордени Британської імперії (фото)

З нагоди 92-річчя Єлизавети II,яке відзначають у другу неділю червня, було складено черговий Birthday Honours – список знаменитостей, які отримають почесні ордени і титули від Букінгемського палацу.

Як відомо, список людей, які повинні були прийти на урочистий парад Trooping the Colour в честь дня народження королеви, зовсім скоро будуть запрошені в Букінгемський палац для вручення відзнак. Пише 24

Відтак такої честі удостоїлися актори Кіра Найтлі, Том Харді, Емма Томпсон, репер Ms Dynamite, парфумер Джоан Леслі Малон, футболіст Кенні Далгліш, письменниця Мері Берд, письменник і лауреат Нобелівської премії з літератури Кадзуо Ісігуро та багато інших.

Голлівудський кіноактор, який змінився до невпізнання через роль у новій стрічці, Том Харді отримає титул Командора ордена Британської імперії за заслуги в драматичному мистецтві.

У свою чергу сценаристка Емма Томпсон буде удостоєна вищого звання – Дами-Командора, а кіноактриса Кіра Найтлі, навпаки, отримає менший титул за рангом – Офіцера – за свої заслуги в драматичному мистецтві та благодійності.

facebook