fbpx
Цікаве
Хтось зараз для рівноваги звертається до Бога, хтось вірить у прогнози екстрасенсів, тарологів. Потомственна цілителька, таролог і молитвотерапевт, як вона саме себе називає, Аліна не робить передбачень, але розповідає, як попри все бути успішним. Тароекспертка поділилася сильним і простим ритуалом на успіх. Головне – не схибити наступного дня

Хтось зараз для рівноваги звертається до Бога, хтось вірить у прогнози екстрасенсів, тарологів. Потомственна цілителька, таролог і молитвотерапевт, як вона саме себе називає, Аліна не робить передбачень, але розповідає, як попри все бути успішним.

Тароекспертка поділилася з українцями сильним і простим ритуалом на успіх. А вже вам вирішуватити, скористатися чи ні.

Дуже сильна змова на успіх

До цього ритуалу можна звертатися лише один раз, наполягає Аліна, тому що в ньому використовується дуже потужна змова, яка має величезний магічний вплив на людей.

Потрібно залишитися на самоті, щоб ніхто і ніщо не заважало вам сконцентруватися, тому немає прив’язки до доби, кому колись зручно.

Взяти три свічки: білу – символізує очищення, зелену – гроші, синю – успіх та благополуччя. І розставити їх у вигляді трикутника: посередині – біла, а з боків зелена (ліворуч) та синя (праворуч). Запалити їх зліва направо від одного сірника, примовляючи:

«Очистись, душе моя, від усього негативу. Нехай заздрість піде, а успіх прийде та грошей принесе. Мені багато чого не треба, зовсім небагато. Сила Всесвіту велика, то нехай вона мені допоможе, фінанси примножить. Успіх пошле, щоб була поруч і оберігала від долі ударів. Гроші, прийдіть, неприємності заберіть».

Вдивлятися в полум’я свічки хвилин п’ять-сім, а потім залишити їх догорати. Потім вимовити:

“Так треба”!

Наступного дня уважно дивиться собі під ноги, є велика ймовірність, що на землі лежатиме монета чи грошова купюра. Це знак, що змовні слова вже почали діяти. Однак підбирати знахідку не можна.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.