fbpx
життєві історії
– І чого тобі вдома далі сидіти? Декpетні ж тобі перестали платити, так? Всі витрати на чоловіка лягають. Ти виходь на роботу, а я з донькою вашою посиджу, я ж все одно на пенсії, – ось що я почула в один прекрасний день від своєї свекрухи. Та вже після першого тижня моєї роботи, вона заспівала геть іншу пісеньку

– І чого тобі вдома далі сидіти? Декpетні ж тобі перестали платити, так? Всі витрати на чоловіка лягають. Ти виходь на роботу, а я з донькою вашою посиджу, я ж все одно на пенсії, – ось що почула в один прекрасний день від своєї свекрухи дівчина Тетяна, яка вирішила розповісти свою історію і прислала мені вчора лист. За матеріалами

Тетяна хотіла, звичайно, посидіти вдома до трьох років дочки, але тут на горизонті намалювалася свекруха, яка вирішила, що невістка занадто вже розкошуючи живе в декpеті, і вирішила спровадити її на роботу.

Ну молода мати її послухала, обговорила всe з чоловіком, і вирішила вийти на роботу, щоб свекруха не думала, що її син ледарку дома утримує.

Загалом, Тетяна почала ходити на роботу, втягуватися потихеньку, а через тиждень з’ясовується, що свекрусі вже набридло з онукою няньчитися. Не справляється. Одна справа – приходити пару раз в тиждень з онукою пограти, а інше – кожен день з 8 ранку до 7 вечора плюхатися.

Читайте також:ДІЗНАВШИСЬ ПРО ТЕ, ЩО Я ВAГIТНА, ТАНІНОМУ ГOРЮ НЕ БУЛО КРАЮ. ВОНА НАМАГАЛАСЯ ДОВЕСТИ МЕНІ, ГОВОРИЛА ЧОЛОВІКОВІ, ЩО ДИТИНА ТОЧНО НЕ ЙОГО. ВОНА В ОЧІ БАЖАЛА МЕНІ НЕ РOЗРОДUТИСЯ. ЧОЛОВІК, ПОЧУВШИ СЛОВА СЕСТРИ, ВИСТАВИВ ЇЇ З НАШОГО БУДИНКУ. ПЕРЕСТАВ БРАТИ ТРУБКУ, НЕ ПРИЇЖДЖАВ ДО НЕЇ В ГОСТІ. ЯК ВІН СКАЗАВ СВОЇЙ МАМІ, ЩО ВІН НЕ ПОТЕРПИТЬ ТАКОГО СТАВЛЕННЯ ДО МЕНЕ

Дівчинка дуже активна, на місці не сидить. І це крім того, що дитину треба і погодувати, і помити, і погуляти з нею, і пограти, і спати укласти. Матері звично, а ось свекрусі ця робота виявилася не по плечу.

Довелося молодій матері оформлятися на півдня, щоб після обіду додому повертатися. Пройшов місяць, і свекруха заявила, що півдня їй теж сидіти з дитиною важко, адже вона вже пенсіонерка: вік не той, сили не ті. Загалом, не здужаємо і половину навантаження.

Тетяна знову оформила декpет і повернулася до догляду за дитиною. Свекруха зітхнула з полегшенням і більше не скімлить про те, що невістці треба працювати. Тільки очi іноді смикаються, коли її зрідка просять пару годинок з онукою посидіти.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел