fbpx
життєві історії
І чому він обурюється? Я єдина дочка у батьків, тому вони і балували мене, давали гроші на кишенькові витрати в той час, коли у моїх подруг навіть бутерброда в школу не було. І допомагають нам зараз. А чоловік забороняє мені брати гроші у батьків, я це вже потайки від нього роблю. Після заміжжя я не можу змінити свої звички. Адже і живемо ми в моїй квартирі, і відпочивати літаємо з допомоги батьків. А він ще й носом крутить!

І чому він обурюється? Я єдина дочка у батьків, тому вони і балували мене, давали гроші на кишенькові витрати в той час, коли у моїх подруг навіть бутерброда в школу не було. І допомагають нам зараз. А чоловік забороняє мені брати гроші у батьків, я це вже потайки від нього роблю. 

Я єдина дочка у батьків, тому вони і балували мене, давали гроші на кишенькові витрати в той час, коли у моїх подруг навіть бутерброда в школу не було. Я їх іноді пригощала морозивом або печивом, але в основному витрачала їх на себе, так звикла.

В юності мене одягали, як принцесу, батьки могли собі це дозволити, тому що у батька був свій невеликий бізнес.

Після заміжжя я не можу змінити свої звички, хоча чоловік і незадоволений моїми непомірними, як він називає, витратами. Я не сиджу вдома, теж працюю, і моя зарплата значно вища, ніж у нього.

Може, якраз це його так і дратує, він не може порадіти купленій мною новій речі. Я і йому купую модний одяг, але він демонстративно його не носить. Чоловік незадоволений і тим, що мої батьки дарують нам дорогі подарунки, дають мені гроші, а я беру. Вже роблю це від нього потайки.

А куди їм ще дівати гроші? Але чоловік сприймає це, як приниження.

Хоча я вважаю, що йому пощастило, адже я від нього не вимагаю, як інші дружини, щоб він шукав роботу з більшою зарплатою або взагалі працював за двох, як он чоловік моєї подруги.

Чоловік ображається, і я не знаю, що робити. Як йому довести, що ніхто навмисне не хоче його образити.

Розлучатися не хочу, тому що люблю його, хоча дітей що поки немає. Може, народження дитини змінить ситуацію? Але тоді батьки почнуть обдаровувати онуків. і його це теж не влаштовуватиме. ніколи не думала, що там, де інший би радів, мій робитиме проблему! Адже і живемо ми в моїй квартирі, і відпочивати літаємо з допомоги батьків. А він ще й носом крутить!

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook