fbpx

І мама, та й інші рідні кажуть, що це нічого, і щоб я не переймалася. Але я не змирюся і впевнена, що це кінець! Мій Вадим – захисник, ми молимося й чекаємо, а він прийшов у відпустку й заявив, що Новий рік зустріне з колишньою родиною, мовляв, дитина його там попросила

Коли я виходила заміж за розлученого чоловіка, в мене й в думках такого розвитку подій не було.

Вадим спілкувався з дочкою від першого шлюбу, блатів аліменти, але не перегинав, основну свою увагу й час приділяв нам, своїй новій родині, мені й маленькому сину.

Я Вадима з сім’ї не вела, вони першою дружиною на момент нашого знайомства вже були розлучені.

На жаль, ми всі мешкаємо в одному райцентрі, але хоч на різних кінцях міста, й то добре.

Життя наше складалося не погано, народився синочок, взяли квартиру в новобудові, якраз перед війною закінчили ремонт і переїхали в своє житло з орендованого. Щастю не було меж!

Живи й радій, як кажуть, малому три роки виповнилося, пішов Данилко в садочок, а я на роботу вийшла.

Але почалася війна і Вадима одразу мобілізували, адже у нього військова освіта.

Отже, ми з сином залишилися чекати нашого тата-захисника. За всі 9 місяців Вадим був дома три рази, та й то лиш на кілька днів. Але що вдієш, такі непрості часи настали для всіх.

Я ні на що не жаліюся, живу у власній новій квартирі, все є, молюся за чоловіка і чекаю, як і всі, миру й перемоги України.

Я знала, що на Новий рік і новорічні свята Вадима мають відпустити у більш довгу відпустку, на два тижні. Як ми з Данилком раділи, що тато буде з нами, що проведемо свята всією родиною!

І ось кілька днів тому мені чоловік по телефону говорить, що приїде 29 грудня, але саме Новий рік буде зустрічати з колишньою родиною, його про це донечка, мовляв, попросила і він не може відмовити, це її бажання і він не може його не виконати.

У мені піднявся просто вихор почуттів, обурення, нерозуміння.

Ну як так? Адже його родина – це ми з Данилком! Як це Вадим не може відмовити? Можна ж пояснити все!

Та й хай би собі йшов вітати дочку 1-2 числа, але ж не проводити з ними Новорічну ніч!

Я з цим погодитися ніяк не можу, хоч Вадим і каже, що вже 1 січня зранку прийде додому і всю відпустку буде з нами, лиш з Різдвом дочку потім привітає.

Але я проти, ну як це так, люди? Що це за життя таке на дві родини??? Я розумію, що його колишня самотня, але не збираюся ділити з нею увагу свого коханого чоловіка!

Словом, ми дуже непорозумілися і вже кілька днів не спілкуємося з чоловіком.

Я поділилася цим усім з близькими людьми. І уявіть!

І мама, та й інші рідні кажуть, що це нічого, і щоб я не переймалася! Але я не змирюся і впевнена, що це кінець, якщо Вадим дійсно так вчинить.

Автор – Олена К.

Передрук без посилання на ibilingua.com.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page