fbpx
Шоу-бізнес
І Микита і Віка вже зовсім дорослі: “Близнюкам” зі “Сватів” вже 17! Як сьогодні виглядають зірки серіалу (фото)

І Микита і Віка помітно подорослішали: “Близнюкам” зі “Сватів” вже 17! Як сьогодні виглядають зірки серіалу.

Свого часу серіал “Свати” був шалено популярний. Цей серіал дивилися сім’ями і просто насолоджувалися гумором і простими людськими відносинами. Останній сезон серіалу вийшов ще в 2013 році, але його досі часто крутять по різних телеканалах. Класика, як не як.

І звичайно ж шанувальникам “Сватів” дуже сильно полюбилися персонажі цього серіалу. Особливо багатьом подобалися маленькі двійнята Микита і Віка. На момент зйомок вони були ще зовсім маленькими, але пройшло багато часу і Микита і Віка вже помітно подорослішали.

Так насправді дітей-акторів, які і зіграли Віку і Микиту насправді звуть Ганна Поліщук і Костянтин Чернокрилюк. І хоча всі відзначають схожість між ними, насправді вони не родичі і до початку зйомок не були знайомі.

Коли проходив кастинг і для “Сватів” шукали нових героїв, першою знайшли саме Аню. Сценаристи зрозуміли, що дівчинка просто ідеальний варіант на роль Віки. Аню творці серіалу знайшли в одній з київських театральних студій. Харизма дівчинки вразила і вона відразу отримала роль. Для дівчинки, “Свати” стали першою роллю в кіно. І після того, як затвердили на роль Аню їй стали підшукувати екранного брата.

Творцям серіалу потрібен був юний актор-хлопчик і бажано, щоб він обов’язково був схожий на Аню, за сценарієм повинні були бути двійнята. Саме таким хлопчиком став Костя, який теж дуже відразу сподобався знімальній групі.

І ясна річ, що роль в “Сватів” принесла дітям славу. Вони змогли вразити і полюбитися глядачу. Але ще, вони дуже сподобалися різним режисерам і продюсерам. Дітям-акторам стали пропонувати ролі в інших проектах.

Так особливо режисерам сподобалася маленька Аня і вже з моменту зйомок в Сватів, дівчина знялася ще в 9 проектах. Дівчині подобається зніматися і вона має намір продовжувати акторську кар’єру.

А між тим, Анна Поліщук зараз вчиться в школі і після її закінчення хоче вступити на акторський факультет. Дівчині подобається грати на камеру і вона дуже рада, що в її житті колись з’явилися “Свати”.

Поліщук хоче постійно зростати, як актриса. І постійно поповнювати список своєї фільмографії.

Дівчина віддає перевагу в зйомках фільмів з жанрами: комедія, мелодрама або сімейні фільми.

До речі, Анна Поліщук не має ніякого відношення до відомої актриси Любові Поліщук. Вони просто однофамільці.

А ось Костя Чернокрилюк знімався активно і до появи “Сватів”. Але найчастіше це були рекламні ролики. А ось роль в “Сватів” стала для нього першою серйозною кіно роботою. Хлопчик, як і його екранна сестра зумів вразити знімальну групу своєю харизмою і відмінним почуттям гумору.

Після появи в “Сватах” на Костю, як і на Аню, теж посипалися різні пропозиції для зйомок в кіно. Так він встиг вже зіграти в 20 проектах.

Костя теж не планує кидати акторство і хоче тільки розвиватися. Він, як і Аня, приєднався до команди на зйомках нового сезону “Сватів” і незабаром шанувальники зможуть побачити дорослих двійнят – Микиту і Віку.

Зараз і Кості і Ані по 17 років і звичайно, що через стільки років вони сильно змінилися і навіть зовні. Аня стала більш привабливою, Костя змужнів. Але вони все ще дуже схожі між собою і грати двійнят для них саме те.

Крім “Сватів” Аня і Костя зіграли ще в одному спільному проекті. Це був фільм “Домоправитель”. Після цих зйомок, кожен зайнявся своєю кар’єрою. І поза знімальним майданчиком Костя і Аня не спілкуються. Вони не ворогують, але як то кажуть у них немає спільних інтересів. Хоча, хто знає, можливо в майбутньому їм ще доведеться зустрітися на зйомках якогось нового проекту, який зробить їх ще більш відомими.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook