fbpx
життєві історії
І на питання: «Як ти примудряється виглядати завжди добре?». Вона відповідає: «Я не можу собі дозволити виглядати погано. Моє відображення повинно викликати у мене задоволення». Вона створює затишну атмосферу будинку і чоловік поспішає після роботи до неї і робить все для благополуччя їх сім’ї!

Дружимо ми шість років, з них п’ять вона в декреті, тому для мене вона була там завжди. Народила подружка майже в 30 років, в усвідомленому такому віці. Дітки бажані і безмірно улюблені. Але зараз мова піде не про дітей, а про саму подругу.

За весь час я жодного разу не бачила її без макіяжу, зачіски і манікюру. Навіть, коли вона грала в пісочниці з дітьми!

Вона стежить за собою, а я стежу за нею. І захоплююся! Чому? Тому що рідко зустрінеш дівчину, яка сидячи в декреті виглядає добре.

Найчастіше жінка перетворюється на істоту, з яким можна поговорити про дитячі какашки, недосип або незадоволену і постійно заспану дружину.

Особливо в перші місяці життя первістка. Вона забиває на себе і починає повністю йти в побут і виховання дітей.

Так, ви можете мене засуджувати і говорити, що мама ПОВИННА жити для дітей, що в декреті часу немає навіть спокійно помити голову, а я з вами посприяє і приведу в приклад свою подругу!

Вони з чоловіком приїжджі, у них тут немає нянь, бабусь і друзів, яким можна підкидати дітей, але вона справляється!

Вона створює затишну атмосферу будинку і чоловік поспішає після роботи до неї і робить все для благополуччя їх сім’ї. Втомлюється вона? Так, звісно.

Чи хочеться їй кинути все? Так, не без цього. Сваряться? Так, безумовно. Все як у всіх. Такі моменти теж бувають.

Але чоловік поруч і він допомагає, і відпускає її куди-небудь одну, коли їй це необхідно.

І на питання: «Як ти примудряється виглядати завжди добре?», Вона відповідає: «Я не можу собі дозволити виглядати погано. Моє відображення повинно викликати у мене задоволення».

Найчастіше з появою дітей, ви повністю занурюєтеся в побут. Ви перестаєте приділяти час собі і остаточно перемикаєтеся на них.

Повірте, ваша жертовність нікому не потрібна. Це не оцінить ні ваш чоловік, ні ваші діти, особливо, якщо ви просто підете з роботи заради їх виховання.

Діти – це доповнення вашої родини. Вам потрібно створити простір любові для їх гармонійного розвитку, а не покласти всю вашу життя на стоп.

Пам’ятайте, без спортивних секцій та гуртків за всяку нісенітницю, дитина проживе, а ви, без свого особистого часу і відсутності інтересів, перетворитеся на нудну домогосподарку.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page