fbpx
життєві історії
І ось нарешті приходжу до них додому вже в якості нареченої. Всі стіни обшарпані, всюди котячі міни та насцикано, запах жахливий. Ходять по всьому цьому вони босоніж, а я відразу попросила тапки… Які страшно було одягати. І тут я піднімаю голову а там на стінах і стелі ВЕЛИЧЕЗНІ таргани! Запропонували поїсти. Поставили табуретку і принесли щось. Я побачила, як таргани повзають по їжі.

У чоловіка є тато і мама, старший брат і молодша сестра. Живуть вчотирьох в двокімнатній квартирі. Раніше жили вп’ятьох, ще з моїм майбутнім на той момент чоловіком. Я довгий час соромилася з з ними познайомитися. Все боялася що не сподобаюся їм. Постійно уявляла собі їх, якими зазвичай бувають свекруха і свекор. Що мама його, як всі господині, стежить за чистотою, дивиться, чи випрасувана сорочка в її сина і таке інше. Все думала, як краще одягнутися, скромніше нафарбуватися, зробити охайну стриману зачіску. Продумувала, що говоритиму, як себе буду вести…

І ось нарешті приходжу до них додому вже в якості нареченої. І… Це була така жесть.

Всі стіни обшарпані, величезні купи речей валяються по всій квартирі, всюди котячі міни та насцикано, запах жахливий. Ходять по всьому цьому вони босоніж, а я відразу попросила тапки… Які страшно було одягати. І тут я піднімаю голову а там на стінах і стелі ВЕЛИЧЕЗНІ таргани! Щоб ви розуміли, я була дуже голодна і вони природно запропонували поїсти. Поставили табуретку і принесли щось. Поки спілкувалися я побачила, як таргани повзають по їжі.

Батьки просто їх прибрали и ніяк не відреагували…

В туалет двері не те, що не зачиняються, так ще й відкриваються, доводиться однією рукою їх тримати, а однією все робити.

Мама и сестра ходили в туалет прямо з розкритими дверима і всі звуки, скажемо так, було сильно чути.

А щоб дійти до ванної кімнати,  довелося йти прямо по одягу, по чистому, як потім з’ясувалося, одягу…

Я побачила мило, яке все було у волоссі. Коротше це був повний кошмар…

Я намагались посміхатися і сказала, що не голодна. Попросила принести мені води (вона мене рятує хоч трохи від голоду), але й стакан виявився весь заяложений, зі слідами жиру і пальців, а дні плавало щось. Пити я не стала.

На прощання його мама обняла мене, і мене мало не вирвало від запаху. У мене запитали, що трапилося, і я сказала, що просто закашлялась… Батьки у нього хороші люди,  але перебувати там було нестерпно.

Я сама чистюля ще та. Чоловіка ніколи не пилю через крихти і т д. можу сама все прибрати. Ніколи у нас не було жодного павука, не кажучи вже про тарганів,тьху-тьху-тьху. У нас часто в гостях маленькі діти, ми маємо двох собак великих порід. Наші собаки завжди  ідеально чисті, вичесані, від них ніколи не пахне.

Ми одружилися вже як рік. На весілля вони прийшли в жахливому одязі, без зачісок, макіяжу. Якщо чесно, було дуже соромно перед моїми родичами, адже вони у мене вчені, лікарі, архітектори, деякі з інших країн прилетіли з роботи а тут таке…

Я боюся в наш будинок принести тарганів, інфекцію якусь від них, кожен раз чоловіка оглядаю, коли він приходить додому. Завжди делікатно з ним про це розмовляю, намагаюся не образити.

Я мріяла про велику родину, яку можна запросити в гості і сидіти за одним столом на святах, але їх я не готова додому кликати…

Одного разу сестра чоловіка прийшла в гості до нас, а кіт їй перед тим видно чи одяг чи взуття обсцикав, і запах жахливий не вивітрюється вже десь місяць.

Одним словом, і так буває. Чоловік у мене звичайно не особливо чистюля, але йому дуже подобаються умови, в яких він живе, і намагається порядок підтримувати чому я дуже рада.

Тепер розумію, чому він хотів звідти втекти і швидше зі мною почати жити..

Ганна М.

Фото – з відкритих джерел.

Джерело

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page