fbpx

І ось настав час мені вирішити, переписувати квартиру на дочку Олю, чи ні. Недавно вона стала привітнішою, почала частіше мене відвідувати. Минулого тижня вона привезла мені величезну сумку з продуктами, я тільки потім зрозуміла, до чого це все. Мені скоро виповниться 70 років, я живу сама у двокімнатній квартирі в Києві

І ось настав час мені вирішити, переписувати квартиру на дочку Олю, чи ні.

У нас із дочкою Ольгою, хочу сказати одразу, не дуже теплі стосунки, особливо з того часу, як вона вийшла заміж. А буквально недавно вона стала привітнішою, почала частіше мене відвідувати. Минулого тижня вона привезла мені величезну сумку з продуктами, я тільки потім зрозуміла, до чого це все. Оля хоче, щоби я переписала на неї квартиру.

Мені скоро виповниться 70 років, я живу сама у двокімнатній квартирі в Києві, на яку свого часу заробилаа тяжкою працею.

Моїй дочці Олі зараз 40 років, і вона давно заміжня. З чоловіком дочка живе біля свекрухи, мають будинок з двома окремими входами.

Колись Оля хотіла, щоб я продала квартиру і віддала їй частину грошей, щоб вона накопичила на житло та з сім’єю у майбутньому жила окремо від батьків чоловіка.

Кілька тижнів уже, як Ольга стала доброзичливою та милою, відвідує мене, допомагає. А такого раніше не було!

Коли вона прийшла з сумкою продуктів, я здогадалася, до чого така поведінка. Я й так збиралася заповідати квартиру доньці, більше у мене нікого немає, але чи варто оформлювати дарчу зараз?

На даний момент моя дочка має дах над головою, свекри до неї добре ставляться, і на другу частину будинку ніхто не претендує. Коли мене не стане, Олі все одно дістанеться квартира, а там нехай вирішує, що з нею робити.

Я б і рада, щиро кажучи, переписати на квартиру Олю, але боюся. Нещодавно трапився сумний випадок із сусідом. Він подарував онуці житло, а потім лишився на вулиці.

Доньку мені засмучувати не хочеться, та й проблем ніяких не хочеться також, адже якщо оформити дарчу, я втрачу право на квартиру і мене можна буде виселити будь-якої миті.

До того ж у мене таке відчуття, що зять лише цього й чекає. Чи я надто себе накручую і треба вже зараз відписати своїй дитині квартиру, тоді, може, вона добре мене догляне?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page