fbpx
життєві історії
І ось син виріс, закінчив університет, вдало влаштувався на роботу. Думала, зможу розслабитися, але де там! Жінки навколо сина крутилися завжди, але присмокталася найнікудишніша: на 6 років старша, розлучена з 4-річною дитиною,продавщицею з квіткового магазину. Син просто привів її, поставивши мене перед фактом:«Мамо, знайомся, це Віка і Матвій, поживемо всі у нас. Дай, будь ласка, ще ковдру і дві подушки». Як відвадити панночку від нашого дому та сім’ї?

Кожна мати хоче, щоб у її дитини було все найкраще. І я не виняток: крутилася як могла, купувала синові хороший одяг та іграшки, оплачувала репетиторів. І ось він виріс, закінчив університет, вдало влаштувався на роботу. Думала, зможу розслабитися, але де там!

Жінки навколо сина крутилися завжди, але присмокталася найнікудишніша. Прямо як в поганому анекдоті: на 6 років старша, розлучена з 4-річною дитиною! Син просто привів її, поставивши мене перед фактом:

«Мамо, знайомся, це Віка і Матвій, поживемо всі у нас. Дай, будь ласка, ще ковдру і дві подушки».

Віка виявилася продавщицею з квіткового магазину. Вони познайомилися близько року тому, коли син купував букети для своїх пасій.

Дитина у панянки від попереднього співмешканця, вони навіть розписані були, а розбіглися, бо не зійшлися характерами. Батьки у Віки є, але, як я зрозуміла, бідні і живуть десь в селі. А освіта – 9 класів і торгове училище! Дівчина, звичайно, ситмпатична, але нам така голодранка в родині не потрібна.

Я пробувала тактовно напоумити сина. Пояснювала, що дівчина з дитиною – це вже сім’я, в яку впускають чоловіка і змушують жити за їхніми правилами. Тобто не син заводить сім’ю, а вона його. Але де там!

– Я сам вирішу, з ким будувати відносини. Поважай мій вибір, – відповів син.

Пробувала поговорити і з Вікою, але коли вона затягла: «Я вашого сина так люблю», не витримала і наговорила зайвого, але ж правду:

– Ти касир, він – економіст, ти вечорами кліпи, серіали і всілякі дурниці дивишся, а він англійську вчить. Ти столицю Франції назвати не зможеш, а він про її економіку диплом писав. Яка любов?!

Словом, відносини зіпсувалися. І вона нахабна! Знає, що їй не раді, але не йде. Причепилася до мого сина, як кліщ, користуючись тим, що він ще молодий, не розуміє, з якою істиною метою вона тут.

Мені цікаво, що думають інші матері. Якщо ваш син приведе додому неосвічену дівчину, яка йому не рівня, ви просто закриєте на це очі? Адже очевидно, що їх союз довго не протримається, а при розриві пасія постарається відібрати у вашої дитини якомога більше!

Мовчки благословити їх на міфічне щастя? Або є якісь способи відвадити панночку від нашого дому та сім’ї?

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook