fbpx
життєві історії
І ось тепер свекруха переїхала в наше місто через небезпеку на Харківщині, ми їй орендуємо окрему однушку. Від нас Ольга Павлівна, можна сказати, не вилазить. При кожній нагоді кілька останніх місяців вона знаходила, в чому мене звинуватити. Але того дня, коли свекруха на дні народження у Марка при всіх гостях заявила, що я нікудишня господиня, я не витримала. Після неї я повернулася до гостей зовсім інша. В руках у мене був обіцяний десерт

Скільки б я не намагалася налагодити стосунки зі свекрухою, Ольга Павлівна ніяк не хотіла піти на поступки. Постійні настанови та претензії з боку мами чоловіка від дня знайомства стали невід’ємною частиною наших взаємин.

Коли ми з чоловіком тільки-но переїхали у власне житло, свекруха на кілька тижнів приїхала до нас, щоб розповісти, як краще облаштувати простір у будинку. Зрозуміло, у нас були свої думки з цього приводу.

Проте маму Марка ніхто не хотів засмучувати. Тому ми постійно вдавали, що збираємося точно дотримуватися її порад, щоб тільки зберегти більш-менш гармонійні взаємини в сім’ї.

У результаті ми зробили такий ремонт, як планувала спочатку. А Ольга павлівна з того часу причаїла велику образу на мене, думаючи, що це я вмовила її сина не слухати материнських порад.

І ось тепер свекруха переїхала в наше місто через небезпеку на Харківщині, ми їй орендуємо окрему однушку. Від нас Ольга Павлівна, можна сказати, не вилазить.

При кожній нагоді кілька останніх місяців вона знаходила, в чому мене звинуватити. То я не так помила, то не з того вечерю приготувала, а то й зовсім подивилася якось косо спідлоба, зачепивши  її тендітні почуття.

Я ніколи не реагувала на причіпки і слова свекрухи. Я з дитинства привчена поважати старших і не могла собі уявити, щоб мені довелося конфліктувати з чужою матір’ю.

Але того дня, коли свекруха на дні народження у Марка при всіх гостях заявила, що я нікудишня господиня, я не витримала.

Добре, що на святі була моя мама. Вона вберегла мене від необдуманих висловлювань на адресу свекрухи, покликавши на кухню під приводом походу за десертом.

Розмова з мамою тривала не більше 10 хвилин. Але саме вона стала переломним моментом у всій цій історії. Після неї я повернулася до гостей зовсім інша. В руках у мене був обіцяний десерт, я посміхалася.

На зауваження свекрухи щодо неправильного приготування страв або сервірування столу я більше не відмовчувалася. Тепер я спокійно відповідала, що наступного разу все зроблю так, як радить Ольга Павлівна.

До наступного візиту свекрухи я виконала свою обіцянку. Я приготувала обід, суворо дотримуючись вказівок мами чоловіка. А наприкінці дня попросила її поділитися ще парочкою порад.

Після цього свекруху як підмінили. Усі наші наступні зустрічі відбуваються відтепер у винятково теплій атмосфері.

Хто б міг подумати, що залагодити багаторічний розбрат можна так просто? Я дуже вдячна своїй мамі за мудру пораду. Виявляється, якщо виявити трохи більше терпимості та навчитися прислухатися до близьких, можна заощадити величезну кількість енергії, що витрачається на суперечки та конфлікти!

Миру всім і родинного затишку!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.