fbpx

І після всього, що зробив Андрій, моя дочка хоче пробачити його і почати свої стосунки заново. Що я тільки не говорила Інні, як не просила, вона ніби зачарована. Як пояснити дочці, що таке не пробачається, і дякувати Богу, що не дійшло в них до весілля, хоча ми з чоловіком вже і гроші складали на скромне святкування

І після всього, що зробив Андрій, моя дочка хоче пробачити його і почати свої стосунки заново. Що я тільки не говорила Інні, як не просила, вона ніби зачарована. Як пояснити дочці, що таке не пробачається, і дякувати Богу, що не дійшло в них до весілля, хоча ми з чоловіком вже і гроші складали на скромне святкування.

Живу я з чоловіком Степаном вже давно. Ми вчилися в одному університеті, в одній групі і спочатку були просто друзями.
В нас завжди були теплі стосунки, а після закінчення університету ми відгуляли весілля.

Через деякий час Боженька подарував нам двох доньок Вероніку та Інну.

Вони росли разом, хоч і різниця між ними була в 3 роки, інші люди все одно часто їх плутали.

Старша, Вероніка, вступила в університет і таке відчуття, ніби повторила нашу з чоловіком стежину. Адже в той період вона знайшла хлопця, Миколу. З ним донька довго зустрічала, але хлопчина був вже з паралельної групи. А потім вона вийшла за нього заміж.

Я була дуже щаслива за них. Залишилося влаштувати життя лише молодшої доньки.

І ось вона вступила в університет. І о чудо! Інна почала зустрічатися з хлопцем Андрієм, з яким познайомилася, вподобавши випадково світлину. Минав час, вони були разом вже не один місяць.

Єдине, що мене турбувало, це те, що було відчуття ніби має щось статися.

Але на щастя все було добре. Андрій приходив до нас додому, мені здавалося, що них все добре…

Аж поки моя донечка не поскаржилася мені про те, що хлопець дуже настирливий в “одному” плані. Я сказала Інні, щоб вона мала голову на плечах…

Якщо чесно, то ми з чоловіком вже складали їм гроші на весілля. Ми до останнього надіялися, що все в них добре.

Але доля завернула в іншу сторону.

Одного дня Інна прийшла додому і повідомила, що з Андрієм вони розійшлися.

Причина мене здивувала і водночас обурила.

Виявляється, розійшлися вони через те, що Андрію було мало зустрічей, і він почав на стороні “зустрічатися” і з подругою моєї Інни. Та була, дівчина “розкута”.

Багато сліз моя донька виплакала, я її підтримувала, як могла… Та все одно не могла Інна забути Андрія.

І тут не минуло і трьох місяців, як колишній хлопець моєї молодшої доньки почав проситися назад. І все б нічого. Можливо я б і одобрила знову їхні стосунки, якби не причина розриву.

Читайте також: В день весілля мого рідного брата, свекруха вирішила копати картоплю. Її не зупиняло ніщо. І швидше б настав кінець світу, ніж би вона відпустила мене з хати. Я злилася і доказувала своє, і все-таки пішла на весілля не копавши картоплі. А свекруха так на мене образилася, що просто з болотом змішала. Не знаю за, що це мені. Це весілля мені запам’ятається на все життя, завдяки свекрусі-мегері!

Але моїй Інні все одно, вона всерйоз задумується про те, щоб зійтися з хлопцем який їй “наставляв роги”…

І ось що мені робити? Як вберегти доньку? Як не дати їй вчинити помилку? Можливо хтось стикався з подібним, може маєте якісь поради?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page