fbpx
Шоу-бізнес
І Шарліз Терон туди ж! Одягла сина в купальник…

Днями в мережі з’явилися фото, на яких американська актриса Шарліз Терон гуляє зі своїм сином, темношкірим хлопчиком Джексоном, одягненим у купальник.

Так, в Каліфорнії тепло і сонячно, але хлопчик у рожевому жіночому купальному костюмі все ж здивував перехожих.

Нагадаємо, що це далеко не перший випадок, коли актриса одягає свого сина в жіноче. Гардероб Джексона досить давно викликав ажіотаж серед ЗМІ і жовтої преси, адже він не раз з’являвся на публіці в сукнях.

Нещодавно Шарліз заявила, що її темношкірий син Джексон, якого вона свого часу всиновила, і зовсім дівчинка. Шарліз Терон розповіла історію про те, як в якийсь момент Джексон подивився їй в очі і сказав, що він не хлопчик. З тих пір актриса вважає що вона, як нормальна мати, виховує і оберігає двох дочок.

У Шарліз Терон також є донька, Огаст Терон, яку вона також удочерила в 2015 році.

Шарліз пояснює появу сина на публіці в жіночому вбранні тим, що йому просто подобаються такі яскраві образи і вона не збирається забороняти йому носити жіночий одяг, щоб не нанести травму його дитячій психіці.

Особисте життя американської зірки завжди було непростим. Вона завжди мріяла про велику і міцну сім’ю, але лікарі діагностували їй безпліддя. Та це не стало на заваді для сильної духом актриси, яка зараз самостійно виховує двох темношкірих дітей. Як кажуть люди з найближчого оточення актриси, вона дуже їх любить, ніколи не лає їх і ні в чому не відмовляє їм, про що свідчать яскраві образи, в яких постає її син Джексон.

До речі, Шарліз Терон не єдина знаменита актриса, яка дозволяє своєму синові виходити на вулицю в жіночому. Раніше Меган Фокс також була помічена зі своїм сином в платтях.

Джерело 

facebook