fbpx
життєві історії
І щоразу мати продовжувала говорила про розлучення з Надією і він зобов’язаний повернутися додому і жити тут з матір’ю! Візити Олега до матері стали дедалі рідше. У результаті він просто дзвонив, питав чи не треба чогось і необхідне доставляв кур’єром або просто переводив матері гроші на картку

Вони одружилися одразу після інституту. Олег та Надія — пара вийшла гарна. Після весілля батьки Олега запропонували їм жити разом із ними.

Будинок, мовляв, великий чого б і ні? Місця всім вистачить. У свекра був невеликий бізнес, свекруха — домогосподарка. На тому й вирішили.

Молоді швидко влаштувалися на роботу, жили та раділи. Надія намагалася вчитися у свекрухи бути гарною господаркою, підтримувати затишок у домі. Цілий рік життя текло мирно і тихо.

Але грім гримнув серед ясного неба — батько Олега захворів. Три місяці вся сім’я моталася між роботою, бізнесом та лікарнею. І ось начебто все нормально, вдома у себе приходить. Але лихо чекало за рогом — знову лікарня.

Свекор лежав, не міг говорити, нікого не впізнавав. Надія зі свекрухою та чоловіком доглядали його, мили, перевдягали.

Надії довелося кинути роботу, тому що свекруха одна не справлялася, а Олег зайнявся бізнесом батька. Через півроку полегшало, найняли доглядальницю, а Олег попросив Надію вийти на роботу в сімейний бізнес.

Як не дивно, за молодих людей справа стала приносити більший дохід. І все було б нічого, але свекруха почала коситися на невістку. Часто про щось шушукалася із сином, багато плакала.

Надія пробувала поговорити з чоловіком, алевін говорив: «Мама вимотана, от і дурить. Треба її відправити у відпустку. Нехай прийде в себе, а то зовсім щось уже втомилась.»

Надія зітхнула і вирішила не звертати на свекруху увагу. Справді, жінка була втомлена. Що тут поробиш.

А за місяць Надія повідомила Олегу, що відбулося те, про що вони давно мріяли. У них буде дитина. Олег зрадів, увечері розповів новину матері, думаючи порадувати жінку похилого віку.

Але все вийшло не так, як думав. Його мати закотила істерику зі сльозами та скандалом, вимагала, щоб жодної дитини не було. Коли здивовані такою реакцією, молоді спробували розпитати у чому справа? Свекруха сказала, що давно Надію підозрює у поганому.

І впевнена, що вона хоче Олега цією дитиною потім притримати і бізнес поділити, і розлучитись, і залишити всіх без копійки і взагалі — вона вимагає, щоб Олег розлучився з Надією.

Свекруха пішла, грюкнувши дверима. Молоді люди сиділи, розкривши рота. Потім Олег тихо сказав: “Я ж казав, що в неї проблеми, що пора її вже відпочити”.

Наступного дня Олег та Надія зібрали речі та з’їхали на орендовану квартиру. Допомагати матері доглядати за батьком продовжувала найнята доглядальниця, Олег приїжджав раз на тиждень.

І щоразу мати продовжувала говорила про розлучення з Надією, казала, що дитину напевно не його і він зобов’язаний повернутися додому і жити тут з матір’ю!

Візити Олега до матері стали дедалі рідше. У результаті він просто дзвонив, питав чи не треба чогось і необхідне доставляв кур’єром або просто переводив матері гроші на картку.

За кілька тижнів до народження дитини свекруха прийшла до них додому. Олега не було, Надія пустила жінку похилого віку в квартиру. Та плакала, просила не псувати життя її синові, потім вимагала розлучення, зрештою пообіцявши, що жити їм спокійно не дасть.

Надію попросила свекруху піти та більше не приходити до них. А за два дні Надя потрапила до лікарні, через свекруху.

Надії дуже пощастило, дитина народилася трохи раніше, була повністю здорова. Мати, Олег відправили лікуватися.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua