fbpx
Шоу-бізнес
“І в радості, і не в радості. До старості”: молода коханка Віктора Павлика показала спільну світлину, якa викликaла шквaл коментарів з бoку шанувaльників

Молода кохана українського співака Віктора Павліка і його концертний директор Катерина Репяхова поділилася в соцмережі милим спільним фото з артистом. За матеріалами

“І в радості, і не в радості. По дорозі будь-хто і до старості”, – написала дівчина на особистій сторінці в Instagram, приклавши до посту знімок на якому обіймає 53-річного Павлика. Як раніше розповіла нам Катерина, з артистом вони перебувають у відносинах вже близько трьох років.

Судячи з усього, Віктор Павлик та Катерина Репяхова зараз в дорозі – артист виступає з концертами по містах України. У Instagram дівчини кожен день з’являються свіжі відео, на яких пара відзначається в нових містах і населених пунктах.

Фото активно набирає лайки і коментарі фоловерів. Під знімком закоханим бажають щирого щастя, а також радять не звертати уваги на критику і уїдливі фрази в їх адресу.

Зустріч з Катериною в одному з готелів Миколаєва музикант називає долею.

Читайте також:ДОСИТЬ ВИСОКА ЙМОВІРНІСТЬ: ДІВЧАТКА САМЕ ЦИХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ ВИЙДУТЬ ЗАМІЖ В НАСТУПНІЙ ПОЛОВИНІ 2019 РОКУ

“Це доля! Я в це вірю, що це доля. Тому що вона чекала три години і вже заходила в номер, закривала двері, а я в цей момент виходив на поверх, побачив її здалеку і крикнув:” Гей! Дівчино! “- згадав Павлик. Так пара познайомилася і почала спілкуватися.

Як розповідала Катерина Репяхова співак не наважувався раніше розкривати подробиць особистого життя, так як був впевнений, що чекати розуміння йому просто немає від кого.

“Упевнений, що ніхто не сприйме це нормально. Що будь-який журналіст спробує знайти в цьому щось погане: різницю у віці, розлучення з дружиною, хвoрoба сина … І він каже:” У мене просто немає сил комусь щось доводити, пояснювати, як я тебе люблю. Це моє особисте “. Тому відкриватися сам він поки не готовий”, – пояснювала вона.

facebook