fbpx

І як моя подруга дізналася про мою дитину, то відразу змінилася. Почала рідше дзвонити і писати, а потім взагалі вона обмовила мене в очах інших людей і наговорила купу неприємних речей. Я від неї ніяк не очікувала

У кожного з нас були і є найкращі друзі. У мене була, як мені тоді здавалося дуже гарна подруга. Знали один одного понад 10 років, мало не зі шкільної лави. Познайомила нас моя однокласниця, з якою досі час від часу підтримуємо спілкування.

З цією подругою ми буквально пройшли «вогонь і воду»: разом вступали до одного вишу, разом навчалися усі п’ять років, захищали та отримували диплом.

Під час навчання підробляли на різних роботах, туди де брали студентів-заочників. Найчастіше працювали продавцями в мережевих магазинах і дуже втомлювалися стоячи на ногах по 12 годин на день.

Потім кожна з нас знайшла ту роботу, яка дійсно подобалася і приносила дохід. Подруга почала працювати з квітами, флористом. А я знайшла офісну роботу в іноземній компанії.

Ми бачилися рідше, ніж раніше, але все ж таки знаходили один на одного вільний час.

Всі мої поїздки, пов’язані з відпочинком, були виключно з нею, або в компанії, де також була моя подруга.

Навіть хлопців знайшли приблизно одночасно. Вона трохи раніше. А я через три місяці після неї познайомилася зі своїм чоловіком.

У подруги особисте життя не склалося і вона розлучилася з тим чоловіком, а я вийшла заміж і чекала дитинку.

Читайте також: Я востаннє тебе питаю, чи будеш мені квартиру залишати? Подумай гарненько, якщо перепишеш її на Людку, не дзвони мені більше

І як моя подруга дізналася про мою дитину, то відразу змінилася. Почала рідше дзвонити і писати, а потім взагалі вирішила зробити мені погане, яку я від неї ніяк не очікувала.

Я чудово розуміла, що в неї не найкращий час, а в мене на відміну від неї все дуже непогано, тому особливо їй намагалася не набридати, а навіть навпаки намагалася чимось порадувати, щоб її розвеселити.

Але після того, як вона обмовила мене в очах інших людей і наговорила купу неприємних речей, я просто перестала з нею спілкуватися, щоб не відчувати весь негатив.

І ось минуло 2 роки і жодного дзвіночка від неї.

Чи шкодую я, що не подзвонила першій? Напевно, ні. Інакше як би я з нею зараз спілкувалася, навіть не уявляю.

Я просто зробила собі деякі висновки, що виявляється «новий статус» і неприкрита заздрість може перекреслити дружбу довжиною в 10 років.

Фото – авторське, ілюстративне.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page