fbpx
життєві історії
– І як ми тепер з цим жити будемо? Все ж село з нас буде насміхатися. Скажуть, не догледіла доньку. Миколу твого, батьки в армію віддають, та й не признають вони цієї дитинки, – бідкалася Гануся. В той час на порозі стояв Микола, який що тільки не робив, щоб Василина лиш звернула на нього увагу

– І як ми тепер з цим жити будемо? Все ж село з нас буде насміхатися. Скажуть, не догледіла доньку. Миколу твого, батьки в армію віддають, та й не признають вони цієї дитинки, – бідкалася Гануся. В той час на порозі стояв Микола, який що тільки не робив, щоб Василина лиш звернула на нього увагу.

Василині ніколи не подобався Максим, хоча той що тільки не робив заради дівчини. Тому коли на горизонті з’явився Микола, Василина тут же відповіла йому згодою. Ще б пак, за таким красенем все село бігало, а він обрав її. Вже через декілька днів, після того, як

Та коли справа дойшла, щоб взяти відповідальність, бо дівчина була при надії, Колю миттю батьки відправили до армії

Цій історії вже “100 років”.

Максим був закоханий у Василину ще зі школи. Він робив спроби, завоювати дівчину, але, як кавалера, вона не сприймала його ніколи.

Після школи Василина вступила до училища. У той же навчальний заклад пішов вчитися і Максим. Своєю нав’язливістю Макс не відштовхував Василину. Вона використовувала любов хлопця, коли їй потрібна була допомога з заняттями, і Максим, з задоволенням, допомагав.

На другому курсі Василина закохалася в Миколу. Коля багатьом дівчатам подобався і фліртував з усіма. Але Василина змогла захопити хлопця, і у них почався роман. З ним вона відчувала себе найщасливішою.

Через деякий час Василина вже носила під серцем дитя. Микола після такої новини відразу ж охолов до дівчини. Василина просила не кидати її і одружитися з нею. Коля перестав з’являтися в училищі, а незабаром пішов в армію.

– І як ми тепер з цим жити будемо? Все ж село з нас буде насміхатися. Скажуть, не догледіла доньку. Миколу твого, батьки в армію віддають, та й не признають вони цієї дитинки, – бідкалася Гануся.

Мама Василини і справді була спустошена. Вона боялася засуджень і вмовляла Василину вийти заміж за Максима, щоб дочка стала матір’ю в шлюбі. А потім вона пропонувала, розлучитися, ну якщо нічого не зміниться і почуття не прийдуть.

Макс був радий, допомогти Василині, і був згоден на фіктивний шлюб. Вони розписалися. Василина привела на світ красиву дівчинку. Перший час Максим допомагав з дитиною. Він і доглядав за Даринкою, коли Василині треба було здавати заліки, і випрати пелюшки допомагав, і просто гуляв з дівчинкою.

Василина почала придивлятися до вчинків Максима: як він допомагає їй, при цьому не вимагає у неї нічого натомість. Йому було достатньо, перебувати з нею поруч і допомагати в її ситуації. У Василини з’явилася прихильність до Максима. І незабаром між ними почали розвиватися подружні стосунки.

Згодом у них з’явився синочок.

Все життя вони живуть душа в душу. Максим ніколи не ділив дітей на “своїх і чужих”. Двох діточок він виховав з батьківською турботою і любов’ю. Діти їх вже дорослі і мають свої сім’ї.

Василина і Максим живі й здорові. Насолоджуються своїм літнім віком та онуками.

Богу видніше!

Фото ілюстративне – image.freepik

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook