fbpx

І з третім чоловіком мені стало теж нудно. Так, у мене троє дітей, але це не стало мені перешкодою для нового розлучення. І я нарешті вибудувала своє життя так, як мені подобається. Мені з ними трьома цікаво, вони утримують, можна сказати, мою родину і моїх дітей, з одним ходимо в театри, з іншим їздимо відпочивати, з третім просто завжди дуже добре. Я дозволила їм стати більше, ніж моїми друзями

Навіть у школі у мене було багато хлопців друзів. мені з ними завжди було легше спілкуватися, ніж з дівчатами чи жінками. Але за своє перше велике кохання я й вийшла заміж.

Ми з Олегом навчалися разом в університеті, нам було дуже цікаво разом. Але я розвивалася, а він – ні. Ми разом поїхали на заробітки в скандинавські країни і заробили собі на чотирикімнатну квартиру і на машини. У нас народився син. А потім Олег вирішив, що він свою чоловічу програму виконав і влігся на диван.

Я з працювала, ми купили ще два паркінги в новому районі нашого міста, стали здавати їх в оренду. Олег сказав, що працювати він більше не буде, що його влаштовує дохід з паркінгів. Я подала на розлучення.

Хоч я й була заміжня, я мала друзів-чоловіків, які мене розуміли і підтримували. Але до офіційного розлучення я свого чоловіка не зраджувала.

Ми з Олегом при розлученні розміняли квартиру, я купила двушку, він – однокімнатну. Кожному дісталося по паркінгу. Олег спілкується з сином, але ми з ним давно як чужі.

Другим моїм чоловіком став мій тодішній шеф. і я опинилася в золотій клітці. Роман мене аж занадто обожнював і опікав, що мені аж спирало подих і не вистачало кисню. Він заборонив мені спілкування з усіма моїми друзями лиш тому, що вони протилежної статі.

У нас народилася донечка. У мене була своя тренерка, я відвідувала дорогий салон краси, діти ходили в найкращі заклади, гуртки і садочки міста. Ми відпочивали закордоном три рази на рік. Але в один момент я зрозуміла, що так більше не можу.

Повернулася з дітьми в свою двушку, подала на розлучення. через два роки я знову вийшла заміж. Народила ще одного хлопчика.

Але і з третім чоловіком мені стало теж нудно. Так, у мене троє дітей, але це не стало мені перешкодою для нового розлучення.

І я нарешті вибудувала своє життя так, як мені подобається. зараз мені 41 рік. я маю свою квартиру, паркінг, хорошу роботу. І трьох чоловіків, яким, я дозволила стати мені більше, ніж друзями. Двоє з них одружені давно й надійно, один розлучений.

Ні з ким я не хочу жити під одним дахом на постійній основі, знову виходити заміж. Я вже це переросла.

Мені з ними трьома цікаво, вони утримують, можна сказати, мою родину і моїх дітей, тобто вкладають в мене ї моїх дітей гроші, час, свою увагу. Вони один про одного не знають, але я періодично бачуся з усіма.

З одним ходимо в театри, з іншим їздимо відпочивати, з третім просто завжди дуже добре, де б ми не були. І я нарешті щаслива.

Всім бажаю гармонії і добра!

You cannot copy content of this page