fbpx
життєві історії
І задумалася я, а чи потрібен дітям такий батько?

Сьогодні ми з племінником встали рано, так, як нам потрібно було сходити на квартиру через перевірку Горгаза.

Дочекалися перевірки і близько 12 години дня пішли назад додому.

По дорозі додому, як завжди зайшли в П’ятерочку, пограти в автоматі, але нічого не виграли, і вирішили купити солодку вату, щоб посластіть невдачу.

І ось поки племінник їв солодку вату, ми сиділи на лавці біля фонтану. Народу було небагато, але все лавки були зайняті.

На сусідній лавці сиділи дві жінки і троє діточок, потім діти втекли грати, а жінки розмовляли.

Так як лавки стоять практично впритул один до одного, я стала мимовільним свідком їхньої розмови. І розмова їх навів мене на роздуми.

Суть розмови була в тому, що одна жінка переконувала іншу, що їй потрібно йти від чоловіка. Від чоловіка потрібно було йти тому, що був жадібним гроші на харчування та продукти.

Вірніше, для себе він не шкодував, а для дружини і дітей шкодував. Сім’я харчується за принципом: хто не працює, той не їсть.

Читайте також: Молитва на хороше ставлення свекрухи: на спокій в будинку, щоб не втручалась в сімейне життя і позбутися від причіпок, докучань

Стандартне харчування і у дружини, і у дітей є, а щодо, фруктів, морозива, солодощів, делікатесного м’яса або ковбаси це вирішує чоловік.

Дозволить, значить, вони поїдять, не дозволить, значить, обійдуться тим, що є у них.

І жінка пристосувалася недоступним годувати дітей на вулиці, йогуртом, морозивом, печивом і навіть ковбаскою. З угодою, що діти нічого не розкажуть батькові. І ось перша жінка запитує у другій:

– Ти що до повноліття їх будеш годувати на лавці?

Друга жінка зам’ялася, каже:

– Ні, звичайно, що-небудь придумаю.

Перша жінка почала пояснювати, що так жити ненормально, коли батько сімейства тримає родину на голодному пайку, що в родині все порівну, ну або хоча б не так, що одному все, а іншим нічого.

Друга жінка сиділа, і лише повторювала: дітям потрібен батько, все так живуть. І як я зрозуміла, від чоловіка вона йти не збиралася.

І задумалася я, а чи потрібен дітям такий батько? Який він приклад їм покаже? Що у кого гроші, той і має рацію?

Ні, я згодна, що працюючий чоловік буде їсти вдосталь, але обмежувати дружину і дітей в харчуванні, в тих, же фруктах і м’ясі це якось занадто.

Так, і діти все вбирають як губки, потім і в своїй родині введуть такі порядки, тому, що для них це буде нормою.

Напевно скажу непопулярну думку, але краще ніякого батька, ніж такого, який шкодує для дітей яблука.

А ви як вважаєте, чи потрібен такий батько дітям?

facebook