fbpx
Суспільство
Молитва на хороше ставлення свекрухи: на спокій в будинку, щоб не втручалась в сімейне життя і позбутися від причіпок, докучань

Молитва на хороше ставлення з свекрухою в повному описі з усіх знайдених нами джерел.

Молитви і змови від злої свекрухи

Іноді навіть найніжніші стосунки подружжя під силу зруйнувати матері чоловіка – свекрухи.

В силу будь-яких причин або просто з почуття ревнощів мати чоловіка не приймає невістку, нищить її постійними причіпками, нашіптує дружину гидоти про дружину, і тоді в родині постійно виникають конфлікти.

Як же вирішити проблему, які народні змови допомагають приборкати войовничу жінку похилого віку?

Змови від свекрухи необхідні для того, щоб позбавити будинок молодят від непрошеної гості, уникнути від її моралей.

Види ритуалів

Часом винахідливість підступів проти невістки не знає кордонів, але буває, розійшлися мати чоловіка не зупиняють навіть діти, вона йде на все, щоб зруйнувати шлюб.

Спробувавши безуспішно побудувати відносини, невістка приймає рішення звернутися до стародавніх ритуалів, молитов або змов, щоб позбутися від ненависної свекрухи.

Змова проти матері чоловіка – текст, наділений магічною силою, його енергетика вивірена віками. Його завдання, залучити позитивну енергію, яка допоможе отримати взаєморозуміння та нормалізацію відносин між двома різними людьми.

Але який ритуал вибрати? Все залежить від того, які стосунки складаються в сім’ї, для кожного випадку діють різні варіанти:

Існують замовляння, які допомагають позбутися від регулярних докучливих нотацій і моралей.

Інші спрямовані на те, щоб мати чоловіка не втручалася в особисті відносини між подружжям. Їх виконують, якщо вона має великий вплив на чоловіка, щоб він зміг піти від психологічної залежності і прислухався в першу чергу до дружини.

Іноді молода жінка і зовсім мріє, щоб свекруха забула дорогу до її дому назавжди.

У кожній родині ситуації складаються різні, інший невістці просто хочеться спокою в будинку, вона вирішує за допомогою змови налагодити відносини з мамою чоловіка і відновити мир.

Такий обряд виконують, щоб свекруха змогла побачити і оцінити достоїнства невістки, після нього в сім’ї запанує любов.

До вибору ритуалу слід поставитися з усією відповідальністю, необхідно точно усвідомлювати, яку проблему потрібно вирішити, яких результатів досягти. Варто об’єктивно задуматися і над власною поведінкою, може бути невістка сама винна в поганому ставленні до неї.

Адже вибудовування гармонійних відносин – важкий і тривалий працю людей. Ймовірно, молодість повинна поступитися віком і піти на компроміс, тоді не буде потрібно вдаватися до магії.

На спокій в будинку

Коли всі зусилля марні, і обом жінкам не вдається знайти спільну мову, і постійно виникають конфлікти та чвари, то найкраще допоможе виконання ритуалу, щоб зі свекрухою помиритися.

Він допоможе непросто припинити лайку і сварки, не виключено, що через деякий час в її серці прокинеться любов до невістки.

Щоб виконати ритуал правильно, потрібно купити в храмі 7 свічок і самостійно спекти смачний і красивий пиріг.

Іноді здається, що ніщо не допоможе знайти любов свекрухи: подарунки, увагу, залишаються тільки змови.

Найзручніший час – повний місяць, але якщо не виходить, то виконується таїнство під час зростаючого місяця.

Ближче до 12 години ночі потрібно розставити свічки на підлозі, щоб вийшло замкнуте коло. Опівночі свічки запалити. Поставити в середину пиріг і встати самій. Прочитати текст рівно 7 разів. Його попередньо треба написати самій на аркуші білого паперу. Слова такі:

«Тепер мені рідна мати, та, що коханого мого народила! Щоб не було між нами перешкод, запанував спокій і все йшло на лад! Сили добра і любові залучаю в осередок, не проникне туди заздрісний ворог! Від злості та ненависті позбутися нам, так від неприязні позбутися!

Приготувала я смачний пиріг, як скуштуєш ти солодкий шматок, Так полюбиш мене і невісткою улюбленої мене даси!

Відтепер і навіки будеш мені як законна мать! Свічки допоможуть мені в напівтемряві, змова на любов, відсилаючи тобі! Амінь! ».

Після цього чверть години треба присвятити візуалізації, уявляючи, як будуть далі складатимуться стосунки. Свічки повинні повністю догоріти. Недогарки загорнути в папір, на якій написаний змова, а потім закопати в тому місці, де немає людей.

Пиріг ж потрібно з’їсти удвох з матір’ю чоловіка.

Читайте також: Яке свято 1 серпня: що ні в якому разі не можна робити в цей день, а що потрібно обов’язково зробити

Як віднадити свекруха

Іноді свекруха занадто активно втручається в справи сім’ї, а на сина чинить сильний тиск, навіть якщо живе окремо.

Щоб позбутися від її впливу, часом немає іншого виходу, як відвадити її від будинку, щоб вона не приходила постійно в гості і не лізла в сім’ю.

Обряд простий, а роблять його під час спадною місяця, і проводиться рано вранці, на сході сонця. В долоню беруть жменю солі. Тримаючи її в руках, вимовляють слова:

«Сіль солона, сіль біла, сіль сипуча! Відвадити від будинку мого поможи рабу Божу (ім’я), Щоб життям своєї жила, справи свої робила, а моїми та чоловіковими не цікавилася та не лізла.

Від порад її та нарікань допоможи позбутися. Від злості та неприязні вбережи. Зроби, щоб дорогу в дім наш забула, Так ходити до нас перестала! Амінь! ».

Повторити їх потрібно 9 разів. Після проголошення магічних слів, сіль розсипають біля порога будинку свекрухи. Незабаром буде помітно дію ритуалу. Для вірності його слід зробити повторно через місяць.

Щоб мати відстала від чоловіка

Іноді в молоде подружжя виникають складнощі, коли син ще не може повністю стати самостійним і залежить від думки мами, бігає до неї за порадою з приводу. Але не це головне.

Погано те, що чоловік йде на поводу у матері, і все життя молодого подружжя підпорядкована бажанням свекрухи, а чоловік завжди на її боці, а думка дружини не береться до уваги.

У такій ситуації магія в силах допомогти, вона розриває міцну психологічну зв’язок чоловіка і його матері.

Для невістки шлюб може стати справжнім кошмаром, якщо свекруха постійно втручається. Вам допоможуть різні методи, в тому числі, змова.

Ритуал здійснюють на убуваючий місяць, в цей час він буде наділений найбільшою силою, досягти бажаної мети можна досить скоро. Пізно вночі потрібно поставити на стіл 3 церковні свічки і запалити їх. Звичайну цибулину потрібно розрізати навпіл і занурити в склянку з водою.

У цей час треба читати такі слова:

«Як цибулина з водою єдиного, так і ми, раби Божі (ваші імена з чоловіком), І нікому і нічому не розсварити нас та не розлучити! Щоб чоловік мій улюблений слухав мене і прислухався.

Щоб мене завжди підтримував, щоб за мене горою був! Щоб в суперечках з матір’ю на моєму боці був, Та не був він маминим синочком, а від усього свекровіного позбутися зміг! Амінь! ».

Змова повторюють 7 разів і стакан з цибулиною ставлять на підвіконня, там він повинен знаходитися 7 днів. Потім його вміст закопати в безлюдному місці.

Результат скоро почне позначатися, жінка для свого заступництва вибере інший об’єкт, або у неї з’являться інші інтереси.

Молитва Миколі Чудотворцю

Жити зі свекрухою складно в будь-якому випадку, але якщо вона постійно втручається в сімейне життя, командує, забуваючи, що не її слово в родині має бути останнім, допоможе молитва Чудотворцю Миколаю.

Не слід ображатися, злитися і проклинати, а треба:

  • піти в православну церкву і купити 3 свічки;
  • написати записку за здоров’я матері чоловіка;
  • поставити свічки до ікон Спасителя, Блаженної Матрони і Чудотворцю Миколаю.

Підійшовши до образу Угодника і поставивши свічку, перехреститися і промовити молитву:

«Чудотворець Миколай, нехай свекруха не злиться, шлюб наш збережеться. Амінь ».

Її можна вимовляти стільки, скільки захочеться. Потім, подякувавши святого, перехрестившись в останній раз, залишити храм.

Для молитви в домашніх умовах купити 12 свічок і ікони, у яких ставилися свічки в церкві. Буде потрібно набрати в храмі освітлену воду для домашнього ритуалу.

Проводиться він так: в кімнаті потрібно залишитися одній і закрити двері, але найкраще, якщо вдома нікого не буде. Запалити свічки і перед собою розставити ікони. Чашу наповнити святою водою.

Спочатку треба уявити собі, що свекруха найдобріша і поступлива жінка, в родині мир, спокій і прекрасні відносини. Тепер можна приступати до молитви, повторюючи її багаторазово, звертаючись до Угодника Миколі:

«Чудотворець Миколай, уповаю на захист твою, і прости, якщо зле творю. Коль свекруха на мене сильно злоби, нехай вона швидше заспокоїться. Щоб розлад не зруйнував сім’ю, я тебе дуже сильно молю. Нехай буде так. Амінь ».

Пресвятої Микола обов’язково дасть захист, якщо в серці не буде зла.

Щоб свекруха не приставала

Ця змова не розбудити любов у серці свекрухи, але позбутися від причіпок і докучань вийде . Що робити? Для магії потрібно фото свекрухи. Вранці (переважно у велике православне свято) треба сходити в храм і купити нову біблію.

Та, що зберігається вдома, не підійде. Обов’язково книга повинна бути освяченою. За здоров’я свекрухи поставити свічку. Прийшовши додому, відразу взяти її фотографію, накривши лівою рукою, сказати слова:

«В ім’я Господа і Матері Його! Всю злобу раби Божої (ім’я свекрухи) забираю, в Святу книгу замикаю! Бути їй лагідною і турботливою! Амінь, амінь, амінь ».

Фотографію ховають між сторінок біблії, а книгу прибирають, щоб її ніхто не знайшов і не витягнув фото. Незабаром в будинку настане спокій.

Як відомо, свекруха може зруйнувати сім’ю свого сина, довівши невістку своїми причіпками до відходу з родини.

На любов свекрухи

Є ще старовинний змова на любов мами чоловіка. З давніх-давен на Трійцю молода дружина ходила в поле за травами, які славилися здатністю берегти дім від злих духів.

Серед них є трава, яка назавжди сердитого демона могла з свекрухи вигнати. Росте вона по узбіччях доріг і відома всім – це подорожник.

Беруть від нього тільки стрілки, на яких є бутони і квіти, якщо вже з’явилися насіння, то підійде. Їх треба зібрати, висушити і покласти в чайну заварку. Добре перемішати і в цей час вимовити:

«Варю відвар – свекрухи навар! Нехай зло злякається, рабі Божій (ім’я свекрухи) не знадобитися! Пий цей чайок, та з добром приходь на поріг!

Нехай вогонь-птиця злобу склюет, та летить. А моя свекруха більше невдоволення не виражає! Амінь! Амінь! Амінь ».

Цей збір можна подарувати свекрусі, або заварювати їй чай, як вона прийде в гості. Після закінчення часу вона перестане приставати.

Є одна важлива умова щоб магічний обряд на любов свекрухи спрацював, читати його потрібно в будинку де живе зла і настирлива свекруха.

Що треба знати

Сила магічних знань не втратила актуальності в наші дні. Важливо докласти певних зусиль, дотримуватися необхідні умови і вірити в позитивний результат. Тому, щоб ритуал працював безвідмовно, слід знати деякі нюанси:

Треба пам’ятати, що магія допомагає тільки тим, хто в неї вірить.

  • Ситуацію слід постійно візуалізувати в максимальних подробицях і позитивному ключі.
  • Всі маніпуляції проводяться в самоті, розповідати про них ніхто не міг.
  • Після проведення ритуалу необхідно подякувати вищі сили.
  • Змова спрямований на гармонію людських відносин. Якщо ж в серце молодої жінки буде гнів і образа, вищим силам допомогти буде непросто і результату можна не дочекатися.

Для молодих жінок, хто зважився з допомогою магії закликати в сім’ю спокій, треба пробачити і зрозуміти, адже в основі поведінки матері лежить любов до сина, вона хоче йому щастя.

Адже через роки ситуація може повторитися, тільки свекрухою стане вже невістка. І тоді зрозуміти мати чоловіка, їй стане набагато простіше.

facebook