fbpx
Суспільство
Ідеальний чоловік-мрія: щастя чи покарання

Одного разу у житті кожної з нас з’являється Містер Ідеал, Чоловік-мрія або просто Він, той самий принц,  якого ми, вірячи в казки, чекаємо з  юного віку. Він безсумнівно розумний, красивий, обдарований багатьма талантами, галантний і … словом, Ідеал, який у кожного свій, пише “За любов”.

З того моменту як Він з’являється у вашому житті, всі попередні знайомства, ромaни і захоплення починають здаватися неповноцінними і навіть збитковими.

Від нього приходять в захват всі ваші подруги, завбачливо займаючи чергу, на випадок якщо ви розлучитеся: треба ж буде Його комусь втішити. Ваші колишні залицяльники стають зеленими від заздрості, усвідомлюючи Його незаперечну перевагу. Родичі перебувають на сьомому небі від щастя – тільки такому чоловікові можна довірити свій безцінний скарб.

Казка може тривати досить довго, але тільки в казках фіналом стає весілля, в житті ж з цього моменту все тільки починається …

Скажу вам по секрету, що далеко не кожна доросла дівчина витримує найголовніше випробування в своєму житті – тортури щоденним співіснуванням з Ідеальним Чоловіком. Деякі бувають захоплені предметом обожнювання настільки, що перетворюють Його в самозакоханий «нарцис».

Інші, відмічені печаткою заздрості, намагаються його переробити, зганьбити, зіпсувати, щоб на тлі Містера Ідеалу не виглядати зовсім вже нікудишньою панянкою. І лише небагато з нас поруч з Чоловіком-мрією здатні бути щасливими і оцінити всю красу такого подарунка долі.

Отже, Містер Ідеал стає Ідеальним Чоловіком: саме про такого зятя мріяла ваша мама з тих пір, коли ви тільки з’явилися на світ. Розуміючи, який поруч з вами Чудовий Чоловік, ви не сумніваєтеся, що Він буде чудовим батьком. Але найголовніше, ви складете ідеальний союз: Чоловік буде вашим незмінним помічником в домашніх справах, кращим другом, гарантом вашого сімейного добробуту.

У Нього завжди буде знаходитися час для сім’ї; зрозуміло, ніяких шкідливих звичок, ну хіба що іноді пиво і футбол з друзями: «Якщо ти не проти, дорога». А у вихідний день Він будить вас поцілунками і приносить сніданок у ліжко. Він з радістю їздить в гості до вашої мамі, сидить з вашими племінниками і готовий годинами слухати розповіді ваших бабусь і дідусів про те, як вони жили раніше, і яка зараз безвідповідальна молодь.

Ви обидва прагнете потрапити додому раніше: хто прийшов перший, той робить щось по дому, щоб потім було більше часу відпочити. У вас немає жіночих і чоловічих обов’язків: він спокійно миє посуд і виносить сміття (правда забивати цвяхи і міняти лампочки він вважає своїм ексклюзивним правом: навіщо обтяжувати улюблену?).

Читайте такожСвятослав Вакарчук показав свою чарівну дружину Україні (фото)

Його не можна назвати підкаблучником, так як Він володіє незаперечною харизмою і випромінює впевненість у собі, а жіночими клопотами займається не тому, що треба, а тому, що так, на його думку, буде правильно.

Вихід у світ це окрема історія. При появі такої пари і чоловіки, і жінки згортають голови: кому і за які заслуги дісталася в дружини така красуня? А пані тихо скиглять від досади, дивлячись на чоловіка ідеал в чужих руках. А ви, немов не помічаючи заздрісних поглядів, стоїте, злегка обнявшись, і мило підтримуєте бесіду на будь-яку тему.

Він не влаштовує істерик, якщо ви дозволите собі легкий флiрт зі співрозмовником, так і ви не вириваєте волосся дамі, якій ваш ідеальний чоловік зробив комплімент і поцiлував при зустрічі, викликавши тим самим зітхання захоплення і обожнювання.

Часом дружба або знайомство з такими парами втрачається в гущі подій, і вони так і залишаються для багатьох примарним ідеалом, до якого хочеться прагнути, але він, як і раніше, здається недосяжним.

І мало хто з нас замислюється, а що відбувається за настільки iдеальним сімейним фасадом.

Чи є місце невдоволення в цьому райському сімейному гніздечку? На жаль … Людині властиво до всього звикати, ось так і ви, вже в подиві дивитеся на тих, хто розповідає про важкі сумки, невинесення третій день сміття, прихованій заначці і інших дрібних або великих побутовим негараздам, які незмінно виникають у шлюбі з Самим Звичайним Чоловіком .

Менш успішні в заміжжі подруги захоплюються вашим Скарбом і не розуміють, за які такі заслуги він дістався саме вам. А їхні чоловіки уникають спілкування з вами, оскільки за такими візитами незмінно чують «Ах, який у неї чоловік! ..». Навіть якщо поруч з ними по-своєму Хороший Чоловік.

У житті кожного з нас настає момент, коли ми починаємо бачити недоліки супутника життя. Від «не вчасно винесеного сміття», до «небажання їхати до тещі прополювати грядки». У випадку з Ідеальним Чоловіком приводу для подібних причіпок практично немає. А ті, що можна відкопати зникають при першому ж натяку на претензію.

Особливо гостро можна відчути різницю між вашим і іншими шлюбами, коли подружки заводять жалісливу пісню про нескінченні і страхітливих недоліки своїх чоловіків. З почуттям гордості ви думаєте: «Ось, це так. А у нас такого немає, у нас повне взаєморозуміння … »Але після десятка подібних розмов і одкровень подруг починає прокидатися одвічна жіноча незадоволеність:« Як це так: у всіх чоловіків є недоліки, а у мого – немає. Може з ним щось не так? »

Далі ситуація може розвиватися в двох напрямках, в залежності від ваших особистих якостей і ступеня ідеальності вашого Чоловіка.

Варіант 1. Знайти відсутню ланку!

Ви починаєте чіплятися до кожної дрібниці, робити «з мухи слона» і «бурю в стакані». Себе і чоловіка обов’язково доведете до нервового зриву, перетворюючись на істеричку (а потім чоловіка цим же і дорікаєте).

В результаті настільки чудовий фасад починає давати значну тріщину, яку до пори до часу намагаються закрити під товстим шаром штукатурки перед обличчям друзів і знайомих. Хтось, будучи природженим реставратором, такі відносини підтримує до останнього подиху.

Згадайте, адже кожен з нас хоча б раз чув історію про щасливу сімейну пару, яка все життя прожила «душа в душу». Запитайте їх, як їм вдалося зберегти такі чудові відносини, і у відповідь ви почуєте: «Як же важко з ним було …» Парадокс?

Менш успішні будівельники розходяться з гучним скандалом і солідно пошарпаними нервами, причому не тільки один одному, але і дітям. Чи не правда, веселий багаж?

Варіант 2. Ууу! Яка я погана!

Ви починаєте шукати недоліки в самій собі. У цій ситуації багато разів посилюється та улюблена кожною жінкою катування – самокопання.

Вимитий Чоловіком, а не вами посуд, тут же перетворюється в вашу «безгосподарність». Прогулянка тата з дитиною в парку, поки мама стрижеться і робить манікюр – стає комплексом «безвідповідальної матері».Приготований чоловіком буденний сніданок обертається вашої «недбайливих» …

Думаю продовжувати цей безрадісний список немає сенсу, адже ми часом з таким витонченим передумовами собі якісь недоліки (якщо не весь час, то досить часто). Все хороше і добре, що робить чоловік, ви перетворюєте в докір собі. Отже, ви готові гризти себе зсередини надуманими комплексами до певної точки кипіння. А потім…

Потім, природно, істерики і показові виступи: «Яка я погана, стара, товста і огидна дружина …», «Як можна жити під одним дахом з такою людиною, як я?», «Якщо я тобі не подобаюся – знайди собі іншу! »- і т.д перелік невичерпний як і жіноча фантазія.

Як правило, чоловіки вірять в те, що їм кажуть, не помічаючи підступу і приймаючи все сказане за чисту монету. Щиро починають бачити ваші недоліки, підтверджувати їх і посилювати. Суп стає вічно недосоленим, діти дyрні і неохайні (адже ними ніхто / читай: мати / не займається), самі ви перетворилися стару каргу з шкідливим характером, шаром жиру, в халаті і бігудях. Словом, в точній відповідності з вами ж складеним списком.

У цьому випадку неминуче починається глибоку кризу, де кожен вважає себе постраждалою стороною. Як правило, до цього моменту всі родичі і друзі сім’ї в курсі всіх сімейних колотнеч. Все закінчується розлученням – в загальному, діагноз.

Але, давайте не будемо забувати про те, що ми з вами говоримо про ідеального чоловіка. І навіть про Суперідеального! А значить, можливий третій варіант.

Особливо ідеальні і Чуйні Чоловіки, незабаром починають розуміти, що дружина переживає певну кризу, засновану на постійному порівнюванні своєї уявної неідеальності і з Ідеальними якостями Чоловіка.

Звичайно, Ідеальний Чоловік, він же вірний і дбайливий друг, люблячий чоловік,особистий психолог і консультант намагається допомогти своїй  дружині вийти з цього нав’язливого стану поки вона не зруйнувала себе і сім’ю. Що ж підвладне Йому в такий, здавалося б безвихідної ситуації? Для Нього це не проблема:

«Я не красива ……» – дружина добровільно-примусово відправляється в салон краси, спортклуб і рейд по магазинах.«Я погана мати» – сімейні посиденьки з дітьми, друзями та їхніми дітьми, з подальшим обов’язковим порівнянням: «Ось у Іванових дитина вимовляє виключно звуки, а наш вже вимовляє кілька слів … Нашому пощастило з такою чудовою мамою, яка ним займається».

«Я безгосподарність» – «Дорога, ну ти ж працюєш», або: «Як же я люблю проводити вечори в обнімку з тобою за переглядом і нової прем’єри фільму (виїжджати на пікнік …), а часу за домашніми справами у нас залишається так мало , давай частину роботи буде робити домробітниця ».

І так далі все за складеним вами ж списку претензій до самої себе. Що важливо при цьому в поведінці Ідеального Чоловіка: своїм ставленням, вчинками, словами, Він вселяє в вас впевненість, повертає вас самої себе. І такі прості, на перший погляд, фрази: «Ти була права, все вийшло як, ти і говорила»; «Я стільки часу ламав голову над цією проблемою, а ти так швидко знайшла оптимальне рішення»; «І чому ж я раніше тебе не запитав», – дають вам найважливіше – віру в себе і свою винятковість.

І ось, коли пройдені всі кола відродження, ви стають двома цільними особистостями, і при цьому єдиним цілим організмом, який називається Сім’я.