fbpx

Ігор Гіркін виклав до мережі цікаве відеозвернення. Він заявив, що Україна остаточно заживе мирним життям, коли Росія визнає свою поразку. Те саме кажуть і українські відомі тарологи – рф більше не має козирів. Так коли ж?

Недавно російський військовий діяч Ігор Гіркін виклав до мережі дуже цікаве відеозвернення. Він заявив, що бойові дії в Україні остаточно закінчаться, коли Росія визнає свою поразку. Іншими словами, він і сам нарешті дійшов висновку, що інші сценарії закінчення всього цього неможливі.

У свою чергу карти Таро нагадують тарологині Ірині Клевер, що не лише Гіркін це розуміє. Все більше і більше росіян починають усвідомлювати, що Росія не має іншого виходу, ніж капітулювати. Якийсь таки розум у них та є!

Незважаючи на те, що вторгнення рф в україну триває вже більше півроку, більша частина населення Росії, як і раніше, підтримує свого президента і правлячу верхівку. Точніше, про це свідчать офіційні опитування, які проводяться серед людей.

Не варто виключати, що це може бути і лише хибна інформація. І насправді ситуація інакша. Проте пані Ірина у це не вірить.

Відповідно до її таро-прогнозу, росіяни справді не бачать у війні нічого поганого. А багато хто з них, як і раніше, цинічно називають її «спеціальною військовою операцією».

Що чекає на українців найближчим часом?

Ірина Клевер зробила розклад Таро на найближчі 3 місяці. За її словами, активні бойові дії триватимуть не більше одного місяця, потім російські окупанти почнуть відступати. І, зрештою, вони будуть робити все можливе, щоб вийти з води сухими.

Переломний момент у війні настане вже за 2 місяці і триватиме протягом наступних двох. Українцям потрібно запастись терпінням та готуватися до важкої зими.

Влада Росії готується до того, щоб викручуватися із ситуації. «Їм потрібен житрий ход», – резюмує спеціалістка.

Нагадаємо, що раніше Дмитро Пєсков заявляв, що РФ готова на переговори з Україною. Але лише на російських умовах. Говорити про подібне в контексті того, що сталося, просто смішно.

У Росії не залишилося козирів у руці. Вона має лише живий щит – це солдати. Хоча офіційно влада РФ не оголошувала загальну мобілізацію, вона відбувається приховано. Крім того, росіян активно долучають до військової служби, обіцяючи золоті гори за захист батьківщини.

Ходить чимало чуток про те, що Росія закінчує зброю. Проте це видно з того, яким озброєнням ворог користується вже зараз. Ірина Клевер підтверджує, що у цьому плані у росіян все плачевно.

Західні партнери продовжують постачати в Україну допомогу. Незабаром у країні з’явиться нова система протиповітряної оборони. За словами таролога, завдяки їй українцям вдасться збивати ворожі ракети набагато ефективніше.

Українські жінки мали обов’язково ставати на військовий облік з 1 жовтня 2022 року. Однак цю ухвалу відстрочили ще на 1 рік. Заступниця міністра оборони Ганна Маляр сподівається, що влада України внесе до закону правки. Відповідно до них, жінки зможуть ставати на облік добровільно.

Ірина Клевер упевнена, що так і буде. Українкам не варто переживати з цього приводу. Найближчими роками в Україні не буде обов’язкової військової служби для жінок, як це відбувається в Ізраїлі, наприклад.

Тарологиня також прокоментувала ситуацію з можливою продовольчою кризою в країні. За її словами, в Україні залишилося небагато зерна. Однак цієї кількості точно вистачить на найближчий час. Турбутися нема чого.

Багато в чому прогноз Ірини обнадіює. Хороших звісток вистачає за останні дні! Проте боротьба, як і раніше, триває, так що розслаблятися ще дуже рано.

Ми впевнено продовжуємо вірити у ЗСУ та сподіватися на краще. Нехай перемога і мир настануть в нашій любій Україні якнайшвидше!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для bilingua.com.

You cannot copy content of this page