Іконописець, чернець Андронік з Афона часто записує звернення до мирян. Від нього можна почути багато мудрого й цікавого. “А щодо термінів, то про це я говорю щоразу одне й те саме”

Що думає про все, що відбувається, чернець Андронік з Афона? Його думка здається нам цілком розумною і здоровою, якщо говорити про терміни закінчення військового конфлікту в Україні.

Іконописець монах Андронік часто записує звернення до мирян на різні теми. від нього можна дізнатися багато цікавого, почути мудру пораду з будь-якого питання. Звісно, ​​вдячні глядачі запитали монаха Андроніка і про вторгнення російської армії в Україну.

«Мене запитують, що кажуть старці Афона про війну в Україні і коли вона закінчиться. Усі говорять в один голос, що це має припинитися, що війна має бути зупинена. І що раніше, то краще».

«Адже кожен день приноситиме сотні та сотні жертв. Кожен день приноситиме страшні матеріальні збитки. А головне будуть розкол, жорстокість та нелюбов», – такими словами почав свою відповідь чернець Андронік.

«А щодо термінів, то про це я говорю щоразу одне й те саме. Не шукайте у нас пророцтв, видінь та одкровень. Старці на Афоні не пророкують. Якщо вам сказали, що хтось сказав пророцтво на Афоні, то просто не звертайте на це уваги».

«На Афоні жоден справжній старець, будучи при здоровому глузді, не говоритиме жодних пророцтв. І якщо навіть комусь одкровення якесь і дається, то про це знає лише він та його духовник».

«А тому не вірте всяким таким публікаціям, не довіряйте будь-яким повідомленням такого змісту, які вам надсилають. Старці не пророкують, старці моляться на Афоні», – завершив свою думку мудрий чернець Андронік.

До слова, глядачі оцінили цю відповідь. У коментарях вони почали дякувати старцям Афона за їхні молитви.

Також люди висловили сподівання, що війна обов’язково скоро закінчиться. Адже не може ж це безумство тривати вічно?

Звичайно, всі нормальні люди хочуть миру, тож і сподіваються на швидкий результат. Але навряд чи сьогодні можна знайти людину, яка назве точні терміни закінчення конфлікту.

Цілком імовірно, що навіть кремлівські діячі, які розпочали вторгнення в Україну, зараз не знають, як їм із цієї історії виплутатися після того, що вони наробили.

Ми віритимемо в краще, адже розум і добро обов’язково переможуть. Інакше й бути не може. Слава Богу, Україні і нашим ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.